Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2024

Za nami Studniówka ZST-I. „To najcudowniejszy czas w życiu każdego człowieka"

20.01.2024, 00:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Za nami Studniówka ZST-I. „To najcudowniejszy czas w życiu każdego człowieka"
fot. MB

70 maturzystów Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych wraz z osobami towarzyszącymi bawiło się w piątek (19 stycznia) podczas Studniówki w Hotelu Focus. - To wielka radość móc dzielić się z wami tą wyjątkową chwilą, w której tak wyraźnie widać, że z nastolatków, które 4,5 roku temu przekroczyły próg naszej szkoły jesteście już dorosłymi ludźmi – mówiła Sylwia Łaskowska, dyrektor ZST-I.

 Na dokładnie 109 dni przed maturą maturzyści mogli chociaż na jeden dzień zapomnieć o zbliżającym się egzaminie. - Wielu z nas patrzy na młodzież z nostalgią – przyznała Sylwia Łaskowska.

 

Chcielibyśmy tak jak oni poczuć jeszcze raz to ogromne bicie serca, które towarzyszyło podczas przygotowań do matur, a potem zastrzyk adrenaliny przystępując do matury. To wspaniałe uczucie kojarzy nam się z młodością. To był najcudowniejszy czas w życiu każdego człowieka

– dodała.

 


Dyrektorka ZST-I apelowała do maturzystów, by cieszyli się chwilą. - Bawcie się, bo to niepowtarzalna chwila, którą będziecie wspominać przez całe swoje życie – zaznaczyła.

 


Sylwia Łaskowska przyznała, że oczywiście tak, jak całe grono pedagogiczne i rodzice, tak i ona życzy swoim uczniom zdanej matury. - Ale oprócz nauki, ocen czy wyniku matury ważne są również marzenia i dążenia do ich urzeczywistnienia – mówiła dyrektorka ZST-I.

 

 

Pamiętajcie jednak, że najważniejszy jest egzamin z człowieczeństwa

– dodała Sylwia Łaskowska.

 

 

UWAGA! We wtorek odbędzie się Plebiscyt na Najpiękniejszą Parę Studniówki ZST-I
 

 

Wśród uczestników każdej Studniówki komisja składająca się z reprezentantów redakcji info.elblag.pl, wyłoni 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyć o tytuł Najpiękniejszej Pary danej Studniówki.
 

 

We wtorek, 23 stycznia, zaprezentujemy galerię zdjęć TOP 10 par ze Studniówki ZST-I, a tym samym rozpoczniemy konkurs.
 

 

Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody. Głosować będzie można za pośrednictwem facebooka.Oprócz tytułu Najpiękniejszej Pary danej Studniówki na zwycięzców czekają nagrody!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka ZST-I ( zdjęć 80 )
Dodano: 2024-01-20 | fot. MB
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ lucjan
  Sobota, 20.01

  Jakaś taka poważniejsza młodzież w tej szkole i dobra dla dziewcząt , bo tak na oko to 6 panów na jedną . Chyba najmniej młodzież po ZSTI nie musi martwić się o pracę , czy studia .

 2. 2
  +4
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 21.01

  @lucjan - Może dlatego, że ZSTI to głównie mundurówka - dziś podżegacze wojenni z NATO potrzebują każdej ilości mięsa armatniego funkcjonującego na rozkaz, to i się każda płeć nada; nawet jedna z tych 72 wyimaginowanych, czy ilu tam się teraz libko-fachowczynie od tych spraw doliczyły;) #PrawdaWasWyzwoli; 🖤🚩

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.8542342185974