Piątek, 20.09.2019, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Pizza w Tygrysie

19.09.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
REKLAMA
Wygrała: Barbara Kiełbasińska. Gratulujemy !!!

Zapraszamy wszystkich internautów do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania: pizza i podwójne zaproszenie do dyskoteki Tygrys. Sponsorem nagrody jest: DYSKOTEKA TYGRYS.

Aby wygrać należy wysłać e-maila na adres: konkurs@info.elblag.pl">konkurs@info.elblag.pl, do 22.09.2005 r., do godziny 12:00. W tytule wpisujemy: TYGRYS, w treści: imię i nazwisko.

Odbiór nagrody za pośrednictwem bonu INFO, który należy odebrać w siedzibie redakcji: Świat Dziecka, ul. 12 Lutego 25 (I piętro). Nagrodę można zrealizować w piątek (23.09.2005 r.)


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ zdegustowana
  Poniedziałek, 19.09

  DYskoteka TYGRYS to największe nieporozumienie jakie widziałam, smród na parkiecie, zero klimatyzacji, na dodatek bardzo niesympatyczny bramkarz, ktory wogóle nie szanuje klientów.....DUży minus dla tego lokalu i oby w elblagu bylo takich lokali jak Tygrys jak najmniej

 2. 2
  0
  ~ Grześ.
  Poniedziałek, 19.09

  Mam identyczne zdanie jak "Zdegustowana". Jest to lokal ABS-iaków, dresiarzy, śmierdzieli i g...a. podobnego autoramentu. Przychodzący tu nie wiedzą, że trzeba m.in. regularnie myć nabiał i krocze. Bramkarze o gębach atawistycznych matołów, których ręce aż swędzą, by jakiemuś rachitycznemu pijaczkowi sprawić lanie (najlepiej gdy mają przewagę 4 do 1). Pełno tu rozhisteryzowanych (po 2-3 piwach) gówniar z gołymi pępkami, które już za jednego drinka są gotowe na wszystko.... A muzyka...zmiłuj się Panie - non stop największe barachło w wykonaniu czołowych szwarc - pastuchów z NY..... Najlepiej przechodzić obok tego "lokalu" w odległości co najmniej 20 metrów...

 3. 3
  0
  ~ K8
  Środa, 21.09

  Nie rozumiem jak można zrealizować ten kupon 09.09.2005r??? Przecież to już było?? ;/ A konkurs został zamieszczony 19.09.2005r... dziwne

 4. 4
  0
  ~ anonim
  Środa, 21.09

  przepraszam, data już poprawiona

 5. 5
  0
  ~ mrowa
  Piątek, 30.11

  nie bylem w tygrysie prawie rok czasu ale na swieta wracam do elblaga i pewnie zawitam w tej extra dysce mam nadke ze duzo sie nie zmienilo super laski i goscinny spoko dj lysy dla ktorego wielkie pozdro z anglii

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.