Niedziela, 26.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY PARLAMENTARNE 2023

Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania

17.03.2023, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania

Czas biegnie nieubłaganie. Od naszego ostatniego sondażu minęło sześć miesiący. Zarówno w polityce, w gospodarce jak i w życiu codziennym, każdy dzień przynosi nowe a niekiedy zaskakujące zmiany.

 

W ostatnim naszym sondażu, którego wyniki opublikowaliśmy w dniu 6 października 2022 roku, najwięcej głosów otrzymała Zjednoczona Prawica 35 proc. Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z 18 proc. głosów. Na podium znalazła się również Lewica z 17 proc. ( 208 głosów).  Czy w czasie ostatniego pół roku coś się zmieniło? Czy tym razem nasi czytelncy zagłosują podobnie? Czy Zjednoczonej Prawicy przypadnie największy procent głosów? Czy liderem zostanie inna partia? Zapraszamy do głosowania.

W dniu wczorajszym opublikowane zostały wyniki sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN 24, który został wykonany przez Pracownię w dniach 14-16 marca 2023 roku. W opublikowanym sondażu Zjednoczona Prawica może liczyć na 31 proc. poparcia, to o 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Poparcie zmniejszyło się dla Koalicji Obywatelskiej, na którą w miesiącu marcu zagłosowałoby 26 proc. osób badanych.

Polska 2050 i Konfederacja otrzymały po 9 procent głosów, co daje wzrost o punkt procentowy Konfederacji, a spadek o 2 punkty proc. dla Polski 2050.

Do Sejmu weszłaby też Lewica, 6 proc poparcia, a pod progiem wyborczym znalazłaby się Koalicja Polska-PSL i Kukiz'15,  które dostały po 2 proc. głosów.

 

Jakie nastroje sa wsród naszych internautów? W ankiecie zadaliśmy czytelnikom pytanie. "Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień?"

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie. Głosowanie potrwa od dzisiaj tj. 17 marca godz. 12.00 do środy 22 marca do godz. 18.00.

 

Redakcja

   Suma głosów:

Oceń tekst:

Ocen: 33

%90.9 %9.1


Komentarze do artykułu (94)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +42
  ~ Złoty bączek
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Każdy byle nia zdradziecka KO, ktora jedynei co robi to zgrywa totalną opozycję. Służalczo wykonują polecenia Brukseli bez względu czy uderza to czy nie w polską rację stanu. No i pamiętajmy, że do KO chciała zablokować przekop Mierzei - do końca składali donosy do Brukseli. Byle tylko utrudnić życie PiS-owi. Trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć albo głosować na takich ludzi.

 2. 2
  --23
  ~ EDI
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Przekornie będą głosowali na KO , a później będzie płacz i lament !!

 3. 3
  +31
  ~ Tylko na taką
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Na taką ktora wystawi mlodych kandydatów o milej aparycji, wysokiej kulturze zachowania bez cech sadyzmu psychicznego i niezwiązanych ze starą kliką

 4. 4
  +15
  ~ mhfx
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  ~ Złoty bączek-przejęzyczyłeś się. Utrudnić życie mafii

 5. 5
  --33
  ~ Magnat Biznesu
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  PISowcom najtrudniej jest zrozumieć, że dla normalnych ludzi to oni kompletnie niczym się nie różnią od platformy. Jeden głos w każdej kluczowej sprawie. Tylko jedni robią w podskokach co im nakazuje "zagranica" a drudzy się " nie cieszą". Jedni i drudzy to zamordyści co pokazała "pandemia". Jedni i drudzy to partia wojny. W końcu obie partie to kluby złodziejaszków i obłudników, którzy na wolnym rynku zdechliby z głodu. Melepeci, ćwierć inteligenci czy w końcu ciemniaki na pełnej kurtyzanie. Słudzy narodu ukraińskiego, niemieckiego, żydowskiego .... aby tylko nie polskiego, bo to faszyzm.

 6. 6
  +14
  ~ tvn
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Dajcie chodź raz kadencję jedną dla Pisu. U nas to tylko jakieś komuchy, ta platforma lub tzw. "niezależni".

 7. 7
  +30
  ~ W szponach układu uzależnień
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  według najnowszego sondażu ulubionej stacji tvn PiS WYGRYWA a KO SPADA ! lewica LEDWO LEDWO ! dlatego mrzonki o wygranej PO W WYBORACH to tylko mrzonki! Społeczeństwo mimo afer wokół pisu roztrząsanych przez PO NAGMINNIE WYRAZNIE DAJE ZNAĆ ze PO już z powrotem nie chce! PO czy koalicja krzyczy pomstuje wytyka a sami w niczym lepsi nie są i nie byli! popatrzmy na lokalne układy i układziki! czy PO ZMĄDRZAŁO ? czy wyciągnęło lekcje? widzi wokół co się dzieje i toleruje wszystko mimo ze szepczą po katach ze źle się dzieje! ale dla stołka zaakceptują wszystko i będą ślepi na wszystko! Dlatego pozwalając na nieszanowanie ludzi tutaj też mogą przegrać!

 8. 8
  +15
  ~ proste
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  zagłosuję tylko na kandydatów z lewa o ile wystawią i kogo lub z pisu , KO W OGÓLE bo tu brak kandydata ! i pewnie nawet sondaż nie pomoże i akacja troli w ramach pracy !

 9. 9
  +34
  ~ obserwujący
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Na PO ? Nigdy więcej bo po 8 latach pluje sobie w gębę ze rodzinnie postawiliśmy na kandydata PO ! TO BYŁ NASZ NAJWIĘKSZY BŁĄD !ale szliśmy drogą jak wielu ze głosujemy na mniejsze zło! to było wyjątkowo głupie myślenie! Dziś patrząc na Elbląg po 8 latach co się z tym miastem stało i do jakiego poziomu zszedł , co dzieje sie z ludźmi , co robią z ludźmi , co piszą w komentarzach , co dzieje się w spółkach! nigdy więcej Nigdy na PO ! Zasnęło tu towarzystwo na lata , zasiedzieli się bezmyślnie czerpiąc dochody z posiadówek ! Po prostu czas na zmiany! lepsze , gorsze ale zmiany! PO lokalnie same sobie haka podstawia! A akcja z tym portem to przelała czarę goryczy! Zwalili decyzję na mieszkańców , a potem jak zostanie przy mieście z niczym to powiedzą ze taka była wola ludu! w sumie taktyczne

 10. 10
  +15
  ~ Mietek
  Ponad tydzień temu, Piątek, 17.03

  Peowcy już byli i się nie sprawdzili tylko w aferach nic dla kraju i ludu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3604748249054