Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY PARLAMENTARNE 2023

Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania

17.03.2023, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień? Dziś ostatni dzień głosowania

Czas biegnie nieubłaganie. Od naszego ostatniego sondażu minęło sześć miesiący. Zarówno w polityce, w gospodarce jak i w życiu codziennym, każdy dzień przynosi nowe a niekiedy zaskakujące zmiany.

 

W ostatnim naszym sondażu, którego wyniki opublikowaliśmy w dniu 6 października 2022 roku, najwięcej głosów otrzymała Zjednoczona Prawica 35 proc. Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska z 18 proc. głosów. Na podium znalazła się również Lewica z 17 proc. ( 208 głosów).  Czy w czasie ostatniego pół roku coś się zmieniło? Czy tym razem nasi czytelncy zagłosują podobnie? Czy Zjednoczonej Prawicy przypadnie największy procent głosów? Czy liderem zostanie inna partia? Zapraszamy do głosowania.

W dniu wczorajszym opublikowane zostały wyniki sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN 24, który został wykonany przez Pracownię w dniach 14-16 marca 2023 roku. W opublikowanym sondażu Zjednoczona Prawica może liczyć na 31 proc. poparcia, to o 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Poparcie zmniejszyło się dla Koalicji Obywatelskiej, na którą w miesiącu marcu zagłosowałoby 26 proc. osób badanych.

Polska 2050 i Konfederacja otrzymały po 9 procent głosów, co daje wzrost o punkt procentowy Konfederacji, a spadek o 2 punkty proc. dla Polski 2050.

Do Sejmu weszłaby też Lewica, 6 proc poparcia, a pod progiem wyborczym znalazłaby się Koalicja Polska-PSL i Kukiz'15,  które dostały po 2 proc. głosów.

 

Jakie nastroje sa wsród naszych internautów? W ankiecie zadaliśmy czytelnikom pytanie. "Na którą partię oddałbyś głos gdyby wybory do Sejmu były za tydzień?"

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie. Głosowanie potrwa od dzisiaj tj. 17 marca godz. 12.00 do środy 22 marca do godz. 18.00.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 33

%90.9 %9.1


Komentarze do artykułu (94)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +42
  ~ Złoty bączek
  Piątek, 17.03

  Każdy byle nia zdradziecka KO, ktora jedynei co robi to zgrywa totalną opozycję. Służalczo wykonują polecenia Brukseli bez względu czy uderza to czy nie w polską rację stanu. No i pamiętajmy, że do KO chciała zablokować przekop Mierzei - do końca składali donosy do Brukseli. Byle tylko utrudnić życie PiS-owi. Trzeba być idiotą, żeby tego nie widzieć albo głosować na takich ludzi.

 2. 2
  --23
  ~ EDI
  Piątek, 17.03

  Przekornie będą głosowali na KO , a później będzie płacz i lament !!

 3. 3
  +31
  ~ Tylko na taką
  Piątek, 17.03

  Na taką ktora wystawi mlodych kandydatów o milej aparycji, wysokiej kulturze zachowania bez cech sadyzmu psychicznego i niezwiązanych ze starą kliką

 4. 4
  +15
  ~ mhfx
  Piątek, 17.03

  ~ Złoty bączek-przejęzyczyłeś się. Utrudnić życie mafii

 5. 5
  --33
  ~ Magnat Biznesu
  Piątek, 17.03

  PISowcom najtrudniej jest zrozumieć, że dla normalnych ludzi to oni kompletnie niczym się nie różnią od platformy. Jeden głos w każdej kluczowej sprawie. Tylko jedni robią w podskokach co im nakazuje "zagranica" a drudzy się " nie cieszą". Jedni i drudzy to zamordyści co pokazała "pandemia". Jedni i drudzy to partia wojny. W końcu obie partie to kluby złodziejaszków i obłudników, którzy na wolnym rynku zdechliby z głodu. Melepeci, ćwierć inteligenci czy w końcu ciemniaki na pełnej kurtyzanie. Słudzy narodu ukraińskiego, niemieckiego, żydowskiego .... aby tylko nie polskiego, bo to faszyzm.

 6. 6
  +14
  ~ tvn
  Piątek, 17.03

  Dajcie chodź raz kadencję jedną dla Pisu. U nas to tylko jakieś komuchy, ta platforma lub tzw. "niezależni".

 7. 7
  +30
  ~ W szponach układu uzależnień
  Piątek, 17.03

  według najnowszego sondażu ulubionej stacji tvn PiS WYGRYWA a KO SPADA ! lewica LEDWO LEDWO ! dlatego mrzonki o wygranej PO W WYBORACH to tylko mrzonki! Społeczeństwo mimo afer wokół pisu roztrząsanych przez PO NAGMINNIE WYRAZNIE DAJE ZNAĆ ze PO już z powrotem nie chce! PO czy koalicja krzyczy pomstuje wytyka a sami w niczym lepsi nie są i nie byli! popatrzmy na lokalne układy i układziki! czy PO ZMĄDRZAŁO ? czy wyciągnęło lekcje? widzi wokół co się dzieje i toleruje wszystko mimo ze szepczą po katach ze źle się dzieje! ale dla stołka zaakceptują wszystko i będą ślepi na wszystko! Dlatego pozwalając na nieszanowanie ludzi tutaj też mogą przegrać!

 8. 8
  +15
  ~ proste
  Piątek, 17.03

  zagłosuję tylko na kandydatów z lewa o ile wystawią i kogo lub z pisu , KO W OGÓLE bo tu brak kandydata ! i pewnie nawet sondaż nie pomoże i akacja troli w ramach pracy !

 9. 9
  +34
  ~ obserwujący
  Piątek, 17.03

  Na PO ? Nigdy więcej bo po 8 latach pluje sobie w gębę ze rodzinnie postawiliśmy na kandydata PO ! TO BYŁ NASZ NAJWIĘKSZY BŁĄD !ale szliśmy drogą jak wielu ze głosujemy na mniejsze zło! to było wyjątkowo głupie myślenie! Dziś patrząc na Elbląg po 8 latach co się z tym miastem stało i do jakiego poziomu zszedł , co dzieje sie z ludźmi , co robią z ludźmi , co piszą w komentarzach , co dzieje się w spółkach! nigdy więcej Nigdy na PO ! Zasnęło tu towarzystwo na lata , zasiedzieli się bezmyślnie czerpiąc dochody z posiadówek ! Po prostu czas na zmiany! lepsze , gorsze ale zmiany! PO lokalnie same sobie haka podstawia! A akcja z tym portem to przelała czarę goryczy! Zwalili decyzję na mieszkańców , a potem jak zostanie przy mieście z niczym to powiedzą ze taka była wola ludu! w sumie taktyczne

 10. 10
  +15
  ~ Mietek
  Piątek, 17.03

  Peowcy już byli i się nie sprawdzili tylko w aferach nic dla kraju i ludu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9784779548645