Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Straż miejska apeluje: nie wspinajcie się na napis, możecie dostać mandat

14.05.2021, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Straż miejska apeluje: nie wspinajcie się na napis, możecie dostać mandat

Całkiem niedawno (29 kwietnia 2021r.) elbląska starówka została wzbogacona o podświetlaną konstrukcję ELBLĄG. Niestety, ale po kilku dniach elementy instalacji musiały zostać naprawione.

 

 

Niektóre osoby zwiedzające naszą nową atrakcję turystyczną wspinają się na litery, siadają na ich szczycie, bujają nimi, jakby chcieli je wywrócić.

 

Wszystkie wybryki związane z niszczeniem elementów konstrukcji rejestrowane są przez kamery monitoringu miejskiego. Strażnik - operator kamer, reaguje na każde korzystanie z napisu niezgodnie z jego przeznaczeniem i niestety, ale takie zachowania mogą zakończyć się postępowaniem mandatowym.

 

W najbliższą sobotę elbląska starówka za sprawą otwartych ogródków restauracyjnych znowu będzie tętniła życiem i chętnych na zdjęcie z istniejącym napisem i katedrą w tle znajdzie się sporo.

 

Elblążanie apelujemy o zdrowy rozsądek i powstrzymywanie się od wchodzenia na litery. Dajmy również szansę turystom na ładne pamiątkowe zdjęcia ze sprawną konstrukcją.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Nauczka
  Piątek, 14.05

  Walić mandaty jeden za drugim . Będzie kasa na naprawy i drugi inny napis.

 2. 2
  +11
  ~ No cóż
  Piątek, 14.05

  To nie ludzie to holota.

 3. 3
  +4
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 14.05

  Bo co za kretyn to zaprojektowal, drugi kretyn zatwierdził a trzeci nie pomyślał, że elblazanie to małpy zerwane z zoo?

 4. 4
  --1
  ~ koobeer
  Piątek, 14.05

  Do ~ mieszkaniec . To ty też jesteś taką małpą zerwaną z ZOO. Ja będąc rodowitym Elblążaninem czuję się człowiekiem , nie małpą . Problemem jest strach przed agresją w momencie reagowania na takie chamstwo . Gdybyśmy wszyscy reagowali to by im się ode chciało . A tak czują się bezkarni . Nawet jak się zareaguje to reszta spacerowiczów odwraca głowę jakby to ich nie dotyczyło . TU JEST PROBLEM.

 5. 5
  --2
  ~ bolące myślenie
  Piątek, 14.05

  Niech wreszcie ktoś rozsądny przekona ratuszowców aby ten "napis" stanął w godnym miejscu, bezpiecznym dla dzieci i młodzieży, widocznym z lądu i wody, otoczonym trawnikiem, kwiatami, krzewami. Nie ma takiego miejsca w Hanzeatyckim mieście? To postawcie obok taki sam neon "Policja" lub "Straż Miejska" a "napis" Elbląg przetrwa najgorsze emocje. jęczeniem i straszeniem nic nie osiągniecie majorze Straży Granicznej. Trzeba prosić inwestora by włączył myślenie, bo teraz ten "napis" sprawia wrażenie zgubionego w trakcie transportu.

 6. 6
  +5
  ~ Lula
  Piątek, 14.05

  No dzicy

 7. 7
  0
  ~ popieram
  Sobota, 15.05

  Racja dla Koobeer

 8. 8
  +1
  ~ Bandzior
  Niedziela, 16.05

  Łatwiej ganiać ludzi i sypać mandatami niż zaprojektować w tan sposób, żeby każdy mógł wejść i zrobić fotkę. Za trudne to jednak do przewidzenia dla geniuszy urzędniczych. Żenada

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91890096664429