Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Według lokalnych członków KO wszystko jest Ok i Elbląg się rozwija. Lokalni członkowie KO przekonują nawet że nie ma dziur w Elbląskich jezdniach a to co widzicie i w co wpadacie to są plamy. Uśmiechnijcie się brygada! Heeejjj!
...niech orzesyadzue sye na rowery,hulajnogi. Tylko tak ich złapią.
nie uśmiechajcie się!badzcie ponurzy jak psisiurki i ich wódz
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Według lokalnych członków KO wszystko jest Ok i Elbląg się rozwija. Lokalni członkowie KO przekonują nawet że nie ma dziur w Elbląskich jezdniach a to co widzicie i w co wpadacie to są plamy. Uśmiechnijcie się brygada! Heeejjj!
...niech orzesyadzue sye na rowery,hulajnogi. Tylko tak ich złapią.
nie uśmiechajcie się!badzcie ponurzy jak psisiurki i ich wódz