Środa, 10.06.2026, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    --1
    ~ Uśmiechnijcie się rybiata!
    Ponad tydzień temu, Wtorek, 02.06

    Według lokalnych członków KO wszystko jest Ok i Elbląg się rozwija. Lokalni członkowie KO przekonują nawet że nie ma dziur w Elbląskich jezdniach a to co widzicie i w co wpadacie to są plamy. Uśmiechnijcie się brygada! Heeejjj!

  2. 2
    +3
    ~ Policja, Straż Miejska ...
    Tydzień temu, Wtorek, 02.06

    ...niech orzesyadzue sye na rowery,hulajnogi. Tylko tak ich złapią.

  3. 3
    0
    ~ do pisowskiego literata
    Tydzień temu, Środa, 03.06

    nie uśmiechajcie się!badzcie ponurzy jak psisiurki i ich wódz

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88649201393127