Poniedziałek, 24.06.2024, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (57)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ uiy
  Wtorek, 16.04

  przyjechała pocieszyć swoich co ich ja nie lubię no tych pociotków z pokroju wróbeka .

 2. 2
  +30
  ~ osobowość członka PO
  Wtorek, 16.04

  Pani Dulkiewicz, gdyby Pani wiedziała z kim Pani staje w szeregu, to by się Pan Paweł Adamowicz wrócił z zaświatów. p0ani swoją pracą, osobowością i Pawła też firmuje takie elbląskie grono. Mam do Pani wielki szacunek ale trwoni go Pani nierozważnie stając w szeregu z najgorzej w mieście odbieranymi członkami PO. Pewnie Wróblewskiego też Pani broni i popiera. Kiedyś PZPR przyjmowała i popierała miernoty, a teraz... . Kto Panią zmanipulował Elblągiem? Tyle kół ratunkowych rzuca PO kandydatowi który nie ma jednego dzieła wykonanego dla miasta i mieszkańców gdy był 45 lat v-ce.

 3. 3
  +37
  ~ Jasiek
  Wtorek, 16.04

  Gromada kanciarzy kłamczuchów oszustów ..... jedne słowo które ciśnie się na usta to lempartowe wypier.......

 4. 4
  +9
  ~ osobowość członka PO
  Wtorek, 16.04

  ...gdy był 5 lat v-ce...

 5. 5
  +17
  ~ Dziady, cz.24
  Wtorek, 16.04

  Koryto elbląskie obstawiają te same wybitne dla miasta persony - Wcisła, Gelert, Missan. Są wszędzie gdzie trzeba łgać o sukcesach. Czuję wstręt gdy inteligentni i pracowici ludzie stają przy nich i potwierdzają kłamstwa. Paweł Adamowicz lepiej rozpoznawał ludzi nawet ze swojej obory. Karnowski popierał swojego w Elblągu i nie pytał "kim w mieście i dla miasta jesteś?". Teraz Dulkiewicz rozmienia się na drobne w tej ukraińskiej wiosce. Chyba że popiera swoich `47.

 6. 6
  +6
  ~ BiB
  Wtorek, 16.04

  Tylko Metropolia Ujścia Wisły może uratować Elbląg.

 7. 7
  +19
  ~ a my, mieszkańcy?
  Wtorek, 16.04

  Skoro ściągnęli Dulkiewicz między debatami, to znaczy że Missan wczorajszą debatę przerżnął i potrzebuje korepetycji. Pani Dulkiewicz - na swoje nazwisko każdy sam pracuje. On tylko "kcem i bendem" i nie ma żadnego wstydu stając obok Pani. Wstyd dla Pani że kogoś takiego Pani firmuje. Czy Pani będzie go prowadzić po "wygranej" bo on tak będzie chciał? Zapytała go Pani co robił jako v-ce? Może też poprze Pani ratuszowców u Borysa. Wstyd dla Pani.

 8. 8
  +10
  ~ W.B.
  Wtorek, 16.04

  W ramach takiej współpracy można byłoby rozwinąć Żuławy jako atrakcję turystyczną głównie rowerową podobnie jak zrobiła to Dania z Bornholmem. Elbląg nie jest dużym miastem i aż się prosi, aby rozwijać tutaj turystykę. Po pierwsze to wybudować 2 mosty w Chełmku oraz przy samym ujściu Wisły Królewieckiej. Z Elbląga do Kątów Rybackich byłoby wtedy około 28 km rowerem w dodatku po płaskim terenie. Każda rodzina uprawiająca turystykę rowerową, która spędza czas na Mierzei chętnie skorzystałaby z takiej opcji. Dodając do tego powrót statkiem lub kontynuację dalszej podróży na pochylnie.... itd. Jedynie co, to trzeba mieć wizję na rozwój tego miasta i regionu.

 9. 9
  +19
  ~ miejsce przy korycie
  Wtorek, 16.04

  Patrzę na ustawienie osób - pierwsza linia: Wcisła , Dulkiewicz, Gelert. Missan pod ścianą , za plecami . Aż się prosi aby Pani Dulkiewicz i Missan stali w pierwszym szeregu a przyzwoitki za nimi. Pokaz kto jest kim w mieście oraz kim był, jest i będzie dla PO Missan. Nikim! Tak będzie gdy z woli ludu `47 obejmie fotel - nie kiwnie palcem bez polecenia i zgody Wcisły, Gelert, ... . Przećwiczył to u Wróblewskiego. Do tego jeszcze wybitny oportunista Antek. Jeżeli lud `47 to kupi, to zasłużył na Wołodię.

 10. 10
  --4
  ~ Inc
  Wtorek, 16.04

  Fajne wsparcie super pomysł owoc nie ma takich kontaktów ... minusem tylko przyklejona motorówka

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.074991941452