Wtorek, 23.07.2024, Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ po śliwkach was poznamy
  Niedziela, 24.03

  Dotychczasowa władza od Antka przez Michasia, Janusza po Witię, też tak mówiła przed wyborami, a po głosowaniu program się zmieniał na "weźmiemy się i zrobicie". Tak było z każdym z nich - tak działa klimat elbląski i pobliska depresja na przyzwoitość wybranych.

 2. 2
  --3
  ~ mirekstworek
  Poniedziałek, 25.03

  tylko NIE na Sliwkę, on chyba nie chce, bo w sejmie mu dobrze, ale może by zapytać Sliwkę o willę i domek pszczelarza w Karczowiskach

 3. 3
  --3
  ~ Mieszkanka
  Poniedziałek, 25.03

  To było chyba jakieś tajne spotkanie, bo ja nie zostałam zaproszona a mieszkanką Elbląga jestem od urodzenia. To się nazywa wybrana PUBLIKA, tłumów nie ma, szału też nie. Panu już podziękujemy, zapraszamy do kompotu.

 4. 4
  --1
  ~ Do Jacek
  Wtorek, 26.03

  Mniej cpaj lub bierz pół dawki.

 5. 5
  +1
  ~ Monika
  Czwartek, 28.03

  Gdyby wybory samorządowe były za rok, to młodzież od ośmiu gwiazdek zrozumiałaby jak wielki błąd popełnili dając się ogłupić obecnie rządzącym politykom z PO, Lewicy, Trzeciej Drogi hasłami osiem gwiazdek, kwota wolna od podatku 60000 zł, aborcja. Rok wystarczy by zrozumieli, że ich obietnice nie zostaną spełnione, co widzimy po braku realizowania 100 konkretów na 100 dni rządów, które sami wymyślili. Ich wyborcy zrozumieją za rok, jak wielki błąd popełnili dając im władzę. Wrócił rząd tworzący przywileje dla elit, a nie dla zwykłych ludzi. Teraz kluczowe dla wyborców projekty są w zamrażarce. Czekają aż wybierzecie ich jeszcze do samorządu i parlamentu europejskiego. A jeśli dacie im władzę we wszystkich obszarach, to będzie pozamiatane. Jeszcze będziecie tęsknić za PiS, za prawicą.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.060644865036