Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --16
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 24.03

  Prawde nazywasz chamstwem, bo nie pasuje do twoich iluzji, z ktorych sklada sie twoj obraz swiata? Mozesz byc pewien, ze po 7 kwietnia z twoich wyobrazen, nie zostanie nawet kamien na kamieniu, ktory nie zostanie rozwalony. A to, ze znow cie zaboli? Oby zabolalo jak najmocniej, choc biorac poduwage twoj przypadek i tobie podobnych, watpie juz w to, zeby cokolwiek to zmienilo na lepsze. Trzy czy ile tam dawek przypominajacych ambrozji szczescia, juz tak zlasowalo ci beret, ze jestes egzemplarzem nie do uratowania. Wspolczuje, choc nie powinienem.

 2. 2
  +9
  ~ Do jacek
  Niedziela, 24.03

  Najbardziej bolą ludzi ostatnie lata

 3. 3
  --3
  ~ Fan Jacka
  Niedziela, 24.03

  Jacku! Co więc robić? Doradź

 4. 4
  +13
  ~ Taka prawda
  Niedziela, 24.03

  Przegrana PO w Elbagu będzie jej totalną kompromitacją na arenie krajowej więc nie dziwi ze są tacy zajadli ale robić konfę w Olsztynie to chyba ktoś upadl na głowę! Nie spelnili 100 obietnic i jedyny argument to strachy na Pis a to juz slaby argument

 5. 5
  +3
  ~ kij
  Niedziela, 24.03

  a to śmiałe stwierdzenie ... " Jeśli nie chcemy, aby młodzi wyjeżdżali z Elbląga musimy zadbać o budowę i modernizacje żłobków i przedszkoli. To jest to z czego Elbląg powinien słynąc na całą Polskę" ... , czy pan się słyszysz? czyli pan ma myśli to że już niemowlaki i przedszkolaki wyjeżdżają za ... żłobkami i przedszkolami? A z tym stadionem to daj se pan na luz, są bardziej potrzebne inwestycje, nieprawdaż?

 6. 6
  +12
  ~ Czekamy
  Niedziela, 24.03

  Niech jeszcze na koniec Tuska zaproszą do Elbląga z jego kolejnymi obietnicami, to będzie dopelnienie kampanii-:)))

 7. 7
  --14
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 24.03

  Idzcie barany i zaglosujcie na Sliwke i jego przybocznego BANDEROWCA Traksa, ktory 27 kwietnia 2023 roku swoim osobistym wnioskiem UWALIL GODNE UPAMIETNIENIE W ELBLAGU POLSKICH OFIAR UKRAINSKIEGO LUDOBOJSTWA W 80 ROCZNICE KRWAWEJ NIEDZIELI NA WOLYNIU. To na JEGO OSOBISTY WNIOSEK Rada Miasta odrzucila nasz wniosrk w tej kwrstii i 500 podpisow mieszkancow nadzego miasta, bo jak sie wtedy wyrazil, przyjecie przez rade obecnie takiego wniosku, mogloby... OBRAZIC WYSUBLIMOWANE UCZUCIA NAZISTOW Z TARNOPOLA. Co wcale jednoczesnie nie przeszkadzalo mu potem 11 lipca wziac udzial w jednym spolecznym upamietnieniu 80 rocznicy ludobojstwa Wolynskiego. Nagranie z tym jego wnioskiem jest dostepne w internecie. Mozecie sobie sami obejrzec i posluchac, co ten bohater z powaga godna neofity, opowiadal za brednie, jakie to fatalne konsekwencje, mogloby przyniesc teraz dla Elblaga, przyjecie takiego wniosku. Ale idzcie i wybierzcie sobie duet Sliwka - Traks i bedziecie mieli taka jakosciowa roznice, jak ra, ze zamienil dziadek siekierke na kijek. Powodzenia

 8. 8
  +11
  ~ Nigdy więcej PO PSL Lewica kkkkwww
  Niedziela, 24.03

  Proszę Państwa nie ma się nawet co zastanawiać na kogo zagłosować już 7 kwietnia. Pan Śliwka to szansa na przegonienie nieudaczników z PO PSL SLD Lewica kkkkwww, którzy przez lata zacofywali i niszczyli nasze miasto a także zasoby ludzkie. Śliwka? Zdecydowanie tak!

 9. 9
  +5
  ~ Jacku
  Niedziela, 24.03

  To na kogo mam głosować? Czemu nie startujesz?

 10. 10
  --8
  ~ Jacek Boki
  Niedziela, 24.03

  To tutaj "normalne". Na Komorowskiego głosowali gdyż zgolił wąsy, a innym razem, bo je zapuścił. Słyszałem opinie ludu, który mówił, ze głosowałby na Trzaskowskiego bo " zna języki". Inni głosują na PiS bo to "jedyna partia, która robi " coś" dla ludzi". Na pytanie co to jest to cos , nożna usłyszeć odpowiedź "wszystko" albo, ze "zamiast brać i kraść - dają ludziom". Przy takim stanie umysłu racjonalne argumenty powodują jedynie agresję.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0877928733826