Niedziela, 25.02.2024, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ wniosek
  Dwa tygodnie temu, Sobota, 10.02

  Jak nie pomożemy rolnikom, a oni przegrają to będziemy konsumowali robale. Właśnie już w Polsce otwarto fabrykę hodowli robali i jego przetwórstwa, jest to największa fabryka w Europie. Więc jak widać musi wystarczyć dla plebsu w Unii. W Unii też strajkują wszyscy rolnicy, żeby temu zapobiec. Wspomagajmy nie przegrajmy bo czekają Nas czasy jedzenia robactwa, pozbywania Nas majątków jak ktoś nie dostosuje swego domu do odpowiednich warunków termalnych. A przecież większość z nas nie ma pieniędzy na takie modernizacje jak redukcja gazów cieplarnianych do 90%.Uświadamiajmy się sami bo politycy Nam o tym nie powiedzą, oni nie maja czasu zajmować się takimi rzeczami.

 2. 2
  0
  ~ PPP
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  Ludzie przecież nie było jakoś strasznie w związku protestem. Dało się poruszać. A wystarczyło dobrze przemyśleć trasę a nie jechać na pałę tak jak zawsze i można było uniknąć problematycznej trasy.

 3. 3
  0
  ~ PPP
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 12.02

  do Xxxxx - jakoś pracować muszą więc inwestują w dobry sprzęt. Jak się nie znasz to nie gadaj głupot. Dla Twojej wiedzy rolnicy mają restrykcje co do używania jak to mówisz "chemii"

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86945700645447