Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Do @ mamy Karoliny i innych miastowych pierdzistolków madrych w domu, w papuciach, zza ekranu monitira
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Jak wam żarcia zabraknie w korpo- sklepach , vo rodzinne juz poliwidiwane to zrozumiecie, haj nic do gara włożyć nie będziecie mogli. Miastowi myśli, ze mleko , jajka, chleb i i Inne produkty biorą się....ze sklepu .

 2. 2
  --3
  ~ do mamy karolci
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  flanelo pisowska-te twoje texty"żądam" itp to możesz wypisywać w kiblu za rurą i tyle są warte

 3. 3
  +20
  ~ Aaa
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Ukraińskie produkty ( zboże techniczne, owoce) nie wplynęły do Polski same.Ktoś je kupił robiąc na tym interes życia nie zważając czy produkty te trzymały parametry jakościowe.Przymykano na to oczy. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o pieniądze dla swoich, kosztem innych , no i kosztem zdrowia społeczeństwa.

 4. 4
  +4
  ~ Konio
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Może mnie pamięć zawodzi, co do sytuacji w rolnictwie ma rządząca obecnie koalicja. Dlaczego z rolnikami nie spotkali się politycy co rządzili przez ostatnie 8 lat. W relacji z protestu w TV nie widziałem byłych ministrów p. Telusa, Kowalskiego czy Komisarza ds rolnictwa. Może ktoś z zagorzałych zwolenników PIS mi wyjaśni gdzie ci panowie się pochowali.

 5. 5
  --3
  ~ %
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Ale wypasione trakrorkii !Od Telusa.

 6. 6
  +4
  ~ Xxxxx
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Jacy rolnicy, teraz to biznesmeni, sprzęt za miliony, synek , córka wybudowany dom , pod domem SUV-y, Polbruk na 500 m kwadratowych. I ciągle płaczą , bo nic się nie opłaca. Klęska dopłaty do hektara, mało 5 tys. . Pytam się z jakiej racji wam dopłacają za straty , nie jesteście PGR tylko prywatne firmy. Polskie bo zdrowe, bzdura tak samo chemia nawalone, jak drobny przedsiębiorca ma prześlij to pracowników wysyła na bezpłatny urlop i nikt im tego nie zrekompensuje, a wy ciągle płacz. Znam rolników od dziecka i im wiecznie się nie opłaca mimo ja wyżej wspomniałem mają wszystko. Teraz blokujecie drogi, ludziom którzy nią jadą, jadą do lekarzy, urzędów, pracy , drobni przedsiębiorcy na usługi, ale nikt nie dotrze bo wy walczycie o nasze dobro,BZDURA ,egoiści walczycie dla waszej kabsy i nie gadaj mi ze chleb będzie tańszy jak na to wpływu nie masz. Ostatnie jak brałeś kasę od rządu do hektara za straty, to następnym razem jak będzie dobry rok i uzyskasz plony wyższe od zakładanych to oddaj te pieniądze, cwaniaki.

 7. 7
  +1
  ~ Mama Karoliny
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  do do mamy karolci.Czy twój motorówka nauczył ciebie czegoś innego oprócz szczekania? Póki co przypadła tobie rola wiejskiego psa przypiętego łańcuchem do budy trzymanego na podwórku aby ujadajac ostrzegał właściciela przed zagrożeniem. Zero merytoryki ino sam skowyt.

 8. 8
  +8
  ~ leon
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Rolnicy tak trzyać acxie nasze poparcie...

 9. 9
  +5
  ~ do płaczącej mamy Karoliny
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  masz przyjacielu mojej kozy słaba pamięć-ostatnio na portelu/gdzie ciebie nie trawią/płakałeś że ciebie obrażają.jesteś tylko marnym kawałkiem flaneli którego nikt nie lubi.I na koniec merytorycznie jawamwójtaniewybierałem może mi skoczyć na pukiel.

 10. 10
  +2
  ~ Roman
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Strajk chłopski 1937 (inaczej Wielki Strajk Chłopski) – masowa, kierowana przez Stronnictwo Ludowe polityczna manifestacja rolników, która miała miejsce w dniach 16–25 sierpnia 1937 r., zorganizowana pod hasłem przywrócenia chłopom w Polsce praw do życia, a krajowi ładu, porządku i bezpieczeństwa (m.in. przywrócenia konstytucji marcowej z 1921, demokratycznych wyborów do parlamentu, wzmocnienia obronności kraju). Akcja polegała na blokowaniu dróg do miast i wstrzymaniu dowozu żywności[2. W strajku wzięło udział kilka milionów osób, głównie polskich chłopów,. W czasie interwencji policji państwowej, zginęło 44 chłopów, 5 tysięcy osób aresztowano, a 617 uwięziono na mocy wyroków sądowych[3]. Była to największe wystąpienie chłopów w XX w. w Polsce. Teraz mamy XXI wiek.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88275289535522