Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Dość
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Dla mnie moze byc i z księżyca byle raz na zawsze zburzyć slupowy uklad , tych lesnych dziadków,babć, słupów ktorych wybieramy i na ktorych sie nabieramy bo oszukują nas rezygnując bezczelnie mamy dość! Juz ciekawi mnie lista słupnikow!!!!

 2. 2
  +12
  ~ Żenujące
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  I tak powoli opadają maseczki. Rodziewicz to przybudówka Missana bo jak inaczej traktować wypowiedź senatora Wcisły. Za chwilę się okaże że Maszka, Falliewicz Lewatywa to dawna palikociarnia czyli jakiś tam odłam PO i już wszystko zostaje w rodzinie czyli żeby było tak jak było i się naszym dobrze żyło. To taka trochę inna wersja metody na słupa.

 3. 3
  --9
  ~ Mariusz Lewandowski
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Miej chłoptasi odwagę nazwać mnie z nazwiska czy d..a się marszczy z obawy przed KW Policji w Olsztynie która namierza ip takich jednokomórkowych inteligentów jak ty ?

 4. 4
  +6
  ~ Zero konkretow tylko lans
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Strasznie nudna ta kampania, pierdoly na fb, lansik i zero programow i konkretów! Nie wszyscy mają fb i nie wszyscy czytają portale! Trzeba działać w terenie ale nie lansować! Tragedia wybory to nie pokaz mody wątpliwej zresztą

 5. 5
  +9
  ~ Maly Kazio
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Panowie są juz w takim wieku i o takiej aparycji o ktorej nie dyskutujmy ze lans to stanowczo za malo bo średnio przyciąga i skupia! oko! Czekamy na konkrety dotyczące rozwoju miasta, budzetu, propozycji zmian , chcemy widzieć co kandydaci wiedzą o miescie i jego problemach bo cisza w tematach najwazniejszych

 6. 6
  +13
  ~ do Żenujące i Dość
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  słupowe dyrektorki szkół i instytucji maja powrócić w klasycznym wydaniu w komitecie o bezczelnej nazwie samorządowej, ratują się tam niedobitki ratuszowych, lewych, chlopówz miasta, skoczków, dietowych, od kobyłki, itp, mamy nadzieję, że słupowe zostaną w końcu pożegnane przez nową ekipę, zgroza, że mają one coś wspólnego z wychowaniem młodzieży

 7. 7
  +8
  ~ Nie wierzę
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Jak to co znowu będą nas bezczelnie oszukiwać??? Juz z niecierpliwością czekamy na te asy i tym razem przypatrzymy się i ocenimy jednoznacznie ten bezczel !

 8. 8
  +2
  ~ do~ do Żenujące i Dość
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Liczę na to ze w kwietniu skończą się rządy ferajny. Dlatego oddam głos na pana Stefana. Dla ferajny to osoba obca i co najzabawniejsze nic na niego nie mają. A dla mnie ważne że zna wartość pieniądza bo sam musiał zarabiać a nie tak jak pozostali ( z wyjątkiem Maszki ) potrafią tylko wydawać nie swoje.

 9. 9
  --3
  ~ Do wet czy też inny polexit
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  To już nie piszesz się przez dwa s 'Ksantypo"?

 10. 10
  +4
  ~ Ksantypa
  Ponad tydzień temu, Sobota, 10.02

  Ksantypa tylko przez jedno s i basta-:) i Ksantypa jest tylko jedna i unikalna

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0516958236694