Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ SP
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Do " nie do wiary" i " totalne rozczarowanie" Proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd pomówieniami na temat Pana Pawła Rodziewicza . Nie należy kierować się w życiu plotkami i niesprawdzonymi informacjami a tym bardziej je publikowć. Jeśli myślimy poważnie o rozwoju Elbląga i chcemy wyjść z trwającego już kilkanaście lat marazmu to trzeba stawiać na młodych którym jeszcze się chce coś dla tego miasta zrobić. Oni mają świeże i nieco odmienne spojrzenie na wiele spraw i to może być ten właściwy kierunek. Jedynym rozsądnym kandydatem o odpowiednim przygotowaniu zawodowym i doświadczeniu zawodowym jest Paweł Rodziewicz. Dał się poznać jako osoba bardzo skuteczna w swoich działaniach a jednocześnie stawiająca na pierwszym miejscu człowieka.

 2. 2
  --28
  ~ jan-49
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  rembalski co ty waachasz ?czyje masz poparcie ?wszyscy ktorzy maja cos do powiedzenia na gorze maja takich jak ty wiesz gdzie?

 3. 3
  +9
  ~ Wywiad
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  A kto mowi o pomowieniach przeciez senator w wywiadzie powiedzial ze jest POparcie 3 klubow, proszę przeczytać wywiad??? I zdementować !!!

 4. 4
  +5
  ~ Do SP
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Proszę wyborców nie oskarżać o pomowienia zanim się czegos nie przeczyta! I Proszę przeczytać znaczenie slowa plotka! Ktos udziela wywiadu i jezeli udziela to wyborcy mają prawo wnioskować i mieć watpliwosci bo to nasze wyborcze prawo a obowiazek kandydata zdementowac lub potwierdzic jak POwaznie podchodzi sie do wyborców!!

 5. 5
  +6
  ~ Bez agresji!
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Ton wypowiedzi SP juz mnie wycofal i rozczarowal ! Wątpliwości się dementuje a nie atakuje! W ten sposób nie pozyskuje się ludzi! Proszę złagodnieć!

 6. 6
  +8
  ~ kolko
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Mieszkam w tym mieście omyłkowo jeszcze ktoś żył ,ale tutaj znowu wybiorąpociotka tuskowego ,tak myslę mlodych nie ma starzy przestraszeni .Wracam .

 7. 7
  +8
  ~ do "SP"
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  jeżeli Pan Paweł chce być wiarygodnym, to natychmiast kategoryczna deklaracja o kandydowaniu przeciwko niszczeniu samorządu przez ludzi, którzy dzisiaj jeszcze "władają". Nie ma mowy o jakimkolwiek popieraniu kandydatów tego pajęczynowego układu. Panie Pawle - już , bo przekonywałem innych, a dzisiaj sam wątpię. Straty mogą być ogromne. Przecież Pana zaatakowano bezpardonowo, a żaden-wice pretendent czy wice kolega partyjny nie wsparli. I pojawia się pomówienie ? , że Pan z nimi ! Panie Pawle, natychmiast głos.

 8. 8
  +7
  ~ Czyżby ?
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Senator mówiąc pewnie miał jakieś podstawy . Czyżby jakiś dagawor ?

 9. 9
  +3
  ~ Ksantypa
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Ręce opadają na to wszystko , w grze pozostaje pan Śliwka i pan Rembelski !

 10. 10
  --3
  ~ do Ksantypa
  Ponad tydzień temu, Piątek, 09.02

  Przypomnę jak krytykowana była pani Falej - bo nie z Elblaga itd. Pan Śliwka z Elblągiem nie ma nic wspólnego. Czyżby kandydował tylko po to aby zapewnić miękkie lądowanie dla wielu aparatczyków ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89831709861755