Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Misiewicz bis!
  Wtorek, 31.10

  nad Misiewiczem parasol trzymał oficer-podhalańczyk. O pohańbieniu munduru pamięta cała Polska. To symbol. I oto symbol naszych elbląskich czasów, nawet nie stojący obok dyrektor trzyma parasol, to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie wiceprezydenta, tylko on przy tych wszystkich "sądowkach" jeszcze jest obdarzony zaufaniem? Naprawdę, wy nie czujecie tej tragikomedii, zniknijcie!

 2. 2
  +12
  ~ Kabaret
  Wtorek, 31.10

  do cholery, czy jechaliście tam bieda-autobusem, w którym trwała walka o miejsca, w prawie pandemii nosy stykały się z nosami, trzeba było rezygnować, ale wielu musiało się jakoś dostać i odjechać z cmentarzy, a oni wyszli na moment z murów i zaraz z powrotem

 3. 3
  +4
  ~ li
  Wtorek, 31.10

  "będą środki" -to zaplanuj w budżecie miasta

 4. 4
  +13
  ~ Więcej deszczu
  Wtorek, 31.10

  na naszych oczach zrodziła się nowa samorządowa tradycja i uzasadnienie dla etatu wiceprezydenta- parasolszczika. Zrodziła się nowa ksywka dla tego pana. W ten sposób cała trójka nie jest nam sądowo groźna, nazwiska niepotrzebne

 5. 5
  +9
  ~ Mama Karoliny
  Wtorek, 31.10

  Że też dziennikarzom chciało się tam jechać i słuchać tej chucpy. Współczuję. Dziadostwa końca nie widać i tylko Elbląga żal. Pora przepędzić to towarzystwo. W Elblągu Bareja miałby materiał na kręcenie serialu i to wielosezonowego.

 6. 6
  +12
  ~ Klarki
  Wtorek, 31.10

  No cóż przyjdzie normalny gospodarz, wymienimy cały samorząd to pobudują właściwą obwodnicę od węzła Młynary na S22 przez Stoboje z wylotem w Dąbrowie. Pomysł ćwierka to kretynizm ta jego obwodnica miałaby wypadać wprost na zakorkowane skrzyżowanie Marymoncka, Kościuszki, Królewiecka. To nie jest rozwiązanie problemu. To wymyślili ludzi o niskich bliskich horyzontach i braku umiejętności patrzeniu w przyszłość. Dzięki nim mamy już taki bubel jakim jest most unijny który nie ma przepustowości na dzisiejsze czasy przez co korek jest od Browarnej aż po Kazimierzowo. Brak chodników brak dróg rowerowych. Kolejny miś jak ta wschodnia. Co ciekawe ci sami ludzie maczali w tym łapy podobnie jak z Modrzewina, przypadek? Tak marnują nasze pieniądze! Tak się bawią za nasze,tak się właśnie bawią! Czy ktoś zatrzyma ten hoholi taniec?

 7. 7
  --2
  ~ Do "mama karoliny"haha
  Środa, 01.11

  Najważniejsze że mądry naród pogonił pisowskich nieudaczników i bufonów

 8. 8
  +7
  ~ Do egh
  Środa, 01.11

  Już po sezonie na śliwki...

 9. 9
  --5
  ~ Truso
  Środa, 01.11

  Te pisowskie bufony to specjaliści,eksperci.Oni odbudowali Polskę,wzmocnili ją i widzieli szarego człowieka.Gdyby nie zajadłość i głupota ,to miasto by kwitło,port elbląski już dawno by funkcjonował,a miasto by kwitło.Jak można pluć na rękę dającą chleb?Trzeba być niespełna rozumu.

 10. 10
  +12
  ~ mów mu wuju
  Środa, 01.11

  Cmentarna scena na drodze do nikąd - wierne odbicie kariery faceta, Elbląski Midas odwrotnie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3642690181732