Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ kultura stron i orzeszko
  Środa, 01.11

  Nasze wolne media polegają na tym , że zapraszani są ci przedstawiciele których media ujawniają adresy IP niewygodnych komentatorów. Tak rodzi się wzajemna przyzwoitość i spotkanie na cmentarzu. Kto odbywa cmentarne spotkania? Sycylijskie cmentarne ...

 2. 2
  +6
  ~ urrra!
  Środa, 01.11

  ~Klarki - nie oceniaj intelektu pomysłodawców Wschodniej, bo go nie ma. Lud myśli, że im chodzi o obwodnicę a to jest droga na życzenie biskupa w celu ułatwienia mu biznesowych dojazdów chłopaków ze stowarzyszenia Dąbrowa Górnicza. Tyle w tym intelektu jak most UE nazywa się mostem. Ten sam strateg wyprowadził ul. Jana Pawła na pegeerowskie pole. I to jest ten intelekt.

 3. 3
  +4
  ~ Nowy trend ?
  Środa, 01.11

  O nie znam nowego bodyguarda ?-:)))

 4. 4
  --2
  ~ Rambo11
  Środa, 01.11

  Mama Karoliny-dziadostwo to przegonimy za 2-3 miesiące MILIONERÓW którzy ogołocili budżet naszego pięknego miasta do granic ubóstwa-Brawo Witek utarłeś im nosa przy rowie melioracyjnym (Kochany i Śliwek oddali by go za czapkę śliwek jak Osrajtek LOTOS).MK- nie wiesz gdzie podział się twój sąsiad nawiedzony POLak po wyborach chyba wrócił do Fromborka ???od zawsze pisałem że w Elblągu mieszkają mądrzy ludzie i kilku Judaszy którzy chcieli oddać NASZE miasto sekcie BRAWO ELBLĄŻANIE.

 5. 5
  +12
  ~ Zmiany nadchodzą
  Środa, 01.11

  Miejmy nadzieję ze w przyszlym roku zobaczymy pod parasolem nowych, młodych włodarzy takich z mentalnoscią 21 wieku i nikogo z tej wieloletniej ekipy ! Moze powsranie jakiś niezalezny komitet nowych ludzi kochajacych to miasto i znających się na rzeczy ! Dość juz tych sądów, ip , mobbingow, chorych układów leśnych dziadków i ich odnóg bo mdli

 6. 6
  +13
  ~ Ostatni taki quartet!
  Środa, 01.11

  czas na powołanie Obywatelskiego Ruchu Odrodzenia Elbląga, który podejmie Akcja-Edukacja: żaden słupnik, noszowy, trzymający parasolkę i taneczny oportunista. Żaden 1,2,3 z list partyjnych.

 7. 7
  +3
  ~ do Rambo 11
  Środa, 01.11

  ten pisowski wazeliniarz Fromborka nie opuszcza.Nadaje zapewne z pokoju pielęgniarek

 8. 8
  +8
  ~ EmEl
  Środa, 01.11

  Gdzie jest tam droga dwupasmowa? ja widzę po jednym z każdej strony. A tak w ogóle to wstyd oddawać coś do użytku i chwalić się tym nie dokończonym odcinkiem drogi ..

 9. 9
  0
  ~ Upadły Harley
  Środa, 01.11

  najpierw należało zrobić tę obwodnicę do końca, a dopiero potem na wiadukty na zatorze czy linie tramwajowe wzdluz 12 lutego. Pomylone priorytety wroblewskiego i musimy przez jego nieudolnosc kisic sie w korkach

 10. 10
  +1
  ~ sukcesy
  Czwartek, 02.11

  ~Upadły z harleya - ty się nie znasz, bo krytykujesz elbląskiego stratega z UM w ostatnich 26 latach. strategicznie wymyślił Most UE, drogi w pole na Modrzewinie, Terkawkę dla Koreańczyków (podobny, co?), Energę z tajną umową, obniżenie ceny GL ciepła o 20% słowa honoru (jego), słupowania oświatowych amoralistów, hodowli czerepaka, Wschodniej dla rowerów, mentalnego powrotu do przedszkola co widać na tym "otwarciu".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3251612186432