Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Jerzy Wcisło jest w dupie i fuck . Ok
Skoro "trener" za punkt honoru uznał wymianę głupoty z Wcisła i jego asystentem, to tylko świadczy o "trenerze" i plasuje go na równi z Wcisłą - duża trąba, mało mleka.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Jerzy Wcisło jest w dupie i fuck . Ok
Skoro "trener" za punkt honoru uznał wymianę głupoty z Wcisła i jego asystentem, to tylko świadczy o "trenerze" i plasuje go na równi z Wcisłą - duża trąba, mało mleka.