Sobota, 13.07.2024, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Magnat Biznesu
  Niedziela, 10.09

  Są cztery sposoby wydawanie pieniędzy : Swoje - na siebie, swoje - na innych, cudze - na siebie i cudze na innych. Tylko jeden z tych sposobów jest optymalny.

 2. 2
  +5
  ~ Obywatel
  Niedziela, 10.09

  chyba najwyższy czas żeby tzw. inicjatorzy oraz urzędnicy podejmujący decyzję o wyrzuceniu naszych publicznych pieniędzy w błoto zostali rozliczeni a BO zlikwidowany jako niewydolny i nieudolny sposób inwestowania /marnotrawienia/. Chyba jest na to paragraf tylko doniesienia do prokuratury brakuje.

 3. 3
  +3
  ~ Roman
  Niedziela, 10.09

  wyczuwam, że Admin jest przeciwny takiej formie wykorzystania Funduszu i chyba ma rację. Sądzę, a nawet myślę, że Admin powinien, przy pomocy ekspertów, opracować jakiś, godny przyjęcia, regulamin, pozwalający, m.in. na ochronę obiektów postawionych. Straż Miejska, Policja, osiedlowy monitoring z okien, nie zawsze zadziała. Może warto coś Samorządowi zaproponować. Ustawa jest, jaka jest, niestety, w ostatnich latach.

 4. 4
  +6
  ~ Obywatel
  Niedziela, 10.09

  do Roman : Z dotychczasowych obserwacji inwestycji z BO realizowanych przez miasto wynika brak poczucia odpowiedzialności w wydawaniu przez urzędników publicznych pieniędzy na widzimisię grupki mieszkańców. Gdyby prezydent dysponował swoimi pieniędzmi " ciężko zapracowanymi" , to na pewno nie trwoniłby ich tak jak dotychczas na BO.

 5. 5
  +1
  ~ elblążanin
  Poniedziałek, 11.09

  Przede wszystkim punkt na Gęsiej Górze traci funkcję widokowego bo dookoła porasta go las. W kierunku południowym a niedługo też zachodnim będzie można podziwiać tylko drzewa. Czy taki był zamiar twórców?

 6. 6
  +1
  ~ Return
  Poniedziałek, 11.09

  swego czasu było sporo wątpliwości co do różnych biznesów na Górze Chrobrego, czy ktoś to rozliczył

 7. 7
  --2
  ~ Elblażanie dumni z PIS
  Wtorek, 12.09

  no coz jak to w elblagu wszystko to prowizorka,dziadostwo i bylejakosc. pod tym wszystkim podpisuje sie cwierk. Ja juz mam tego dosc. W nadchodzacych wyborach samorzadowych zaglosuje na kogokolwiek z PIS bo PO,PSL,LEWICA doprowadzili to miasto do ruiny. Na gesiej goorze lub gorze chrobrego juz dawno powinna stanac wierza widokowa na wzor tej w Tolkmicku. Niestety towarszysze z PO,PSL,Lewica bardziej specjalizuja sie w likwidacji, rujnowaniu, wyburzaniu niz na kreatywnym tworzeniu. Dlatego mamy to co mamy.

 8. 8
  0
  ~ ...
  Poniedziałek, 18.03

  Brzydka i nie pasuje grille ! Cos lepie pomnik . Brak kamera chroni?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81006407737732