Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (76)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ bez jaj
  Poniedziałek, 24.07

  Wkrótce mija doba od anonsu i nikt, ani Wróblewski ani Missan, tego nie zdementowali. Więc to prawda. Jeżeli to prawda, to moralność Missana sięgnęła dna napełnionego zbiornika w Rubnie. Kaczyński mówi - "uważajcie na rudego". Sam nie popieram stygmacji kogokolwiek, ale coś w tym jest. Wróblewski senatorem, a wydawało się że wałach cesarza to przesada.

 2. 2
  +8
  ~ Do bez jaj
  Poniedziałek, 24.07

  A taki Twój świeży był dla ciebie objawieniem, taki super men, polityczny bohaterem, i co histeryczna obsesja potwierdziła twoja głupotę Hahaha

 3. 3
  +2
  ~ nie pij
  Poniedziałek, 24.07

  ~ten spod (7) - mówisz o wałachu? Bo jeśli o kimś innym, to zbadaj swoją trzeźwość.

 4. 4
  +9
  ~ nigdy wiecej PO PSL SLD
  Poniedziałek, 24.07

  pamietam gdy jakis czas temu kosiniak przyjechal do elblaga ze sztachetami i zobaczyl co tu robia towarzysze z PO PSL SLD to zlapal sie za glowe i wykrzyczal: dosc juz tego dziadostwa! i nigdy nie wrocil.

 5. 5
  +15
  ~ Pytacz
  Poniedziałek, 24.07

  Czy prawdą jest że to Falej ma być 2 na liście PO.? Prawdopodobnie prikaz z góry?

 6. 6
  +5
  ~ Do Pytacz
  Poniedziałek, 24.07

  Falej raczej 1 na lewicy bo inaczej z 5% poparciem to juz tylko dół ! Kogo tam wstawią dziadków tych z widowni ze spotkania? A czy ktoś inny będzie chcial narazić się na medialną porażkę i kpiny kiedy konfederacja przegonila lewych? Chyba nieświadomy albo sadomaso?!

 7. 7
  +7
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 24.07

  Falej nie zrobią "1." z listy "lewicy" do sejmu, bo to miejsce upatrzył sobie tow. Nowak; nie wiem po co, ale to już nie mój problem; Do tego Falej nienawidzą we własnej partii (byłej Wiośnie, dziś NL - zresztą, w Razem też jej co najmniej nie cierpią;), a tam karty rozdają - przynajmniej na elbląskim, czyli w-m podwórku - ciągle... te same leśne dziadki, o których tu jest rozmowa. Jeżeli ta informacja o "2." dla Falej z list PO jest prawdziwa, to mnie by akurat b. nie zdziwiła, bo a) Falej jest właśnie protegowaną tych lib-jurgieltników z lokalnej PO, którzy ciągali ją po wszystkich swoich głup-eventach miesiącami, oraz b) wyjaśniałoby to dotychczasową kolaborację tej POsłanki z PO i lokalnym układem właśnie. Do tego PO nie od dziś chce rozbić lewicę i przejąć jej elektorat więc (...)

 8. 8
  +6
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 24.07

  (...) wpisywałby się taki diabelski pomysł w piekielny scenariusz szatańskich Tuskoidów; A że "lewica" po swoim upadku nie ma dziś kadr ani rozumu, by te wybory wygrać, to jest również fakt; Długo na to pracowali, aż sobie wreszcie... zapracowali; #PrawdaWasWyzwoli; ☠⚡

 9. 9
  +10
  ~ Głęboka Myśl
  Poniedziałek, 24.07

  Dlaczego KO chce oddać mandat senatora w Elblągu bez walki? Naprawdę nie ma nikogo bardziej strawnego niż a Wróblewski? Jego kandydatura to pewna porażka.

 10. 10
  +10
  ~ zmiany konieczne
  Poniedziałek, 24.07

  Fa......j nie będzie 1. Styczniowy wyjazd do stolicy wiadomo po co. Uwalić ją bo ona jest nieposłuszna. 1 ma być MS. No i przegra zgodnie z planem. Tak chcą otworzyć furtkę ferajnie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0823087692261