Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Roman
  Piątek, 23.06

  Do Robert Koliński: nie lekceważ tak lewicy, jak to czynisz. Mają swoje pomysły na państwo. Poza tym podoba mi się postawa p. Falej, która przeprowadziła kontrolę w siedzibie "Dumnych z Elbląga". Zapewne znasz tę aferę, która dziś w południe trafiła nawet do TVN 24 (obejrzałem całość relacji. Szkoda, że do kontroli poselskiej nie zaprosiła dumnego z siebie min. Czarnka, czy posła PiS z Elbląga, którego obecność wspomogłaby przyjrzenie się aferze. Nie będę dalej chwalił p. Falej, gdyż lewica nie jest moim wyborem, podobnie jak PO.

 2. 2
  +3
  ~ Wet
  Piątek, 23.06

  Od dawna można to było przewidzieć. Tusk zawsze niszczył swoich przeciwników i dlaczego na starość ma być bardziej łagodny. Czarzasty ma ponoć jeszcze jeden problem w sądzie, kwestionowana jest prawidłowość ikwidacji SLD i przywództwo Włodka w nowej partii. Jeszcze może być ciekawie i Falejowa może próbować uciec do PO. Tylko dobrego miejsca na liście to raczej nie dostanie, jeszcze będą ucieczki od Szymka. Będzie się działo.

 3. 3
  +2
  ~ Krótko
  Piątek, 23.06

  Paszli won PO, PSL, SLD. Klamcy . Dam wam moje 5zl podwyzki emerytury jak rzadziliscie.

 4. 4
  0
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 23.06

  @Roman - Pomysły na państwo? Szkoda że nie mają pomysłów na to, jak je zrealizować w praktyce i ich jedynym POmysłem jest POdlizać się lib-tuskoidom z nadzieją na ochłapy z pańskiego stołu; Jako niepoprawny realista-sceptyk już dziś Ci mogę powiedzieć, że te ich lizusowskie manewry skończą się tak, że to ultra-libki z Konfy będą języczkiem u wagi przy tworzeniu przeszłego rządu, a nie żadna "lewica", która pójdzie w odstawkę i popadnie w polityczny niebyt. Dziadersom to nie przeszkadza, bo oni zawsze się z dotacji państwowej za 3.5% nachapią, ale szkoda tylko naszej wieloletniej pracy zmarnowanej dziś przez sprzedajnych szopenfeldziarzy w rodzaju Czarzastego, Biedronia et consortes; #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyBogoli; A do tego mają dziś ukraińską i rosyjską #KrewNaRękach; ☠️⚡️

 5. 5
  +4
  ~ Do Roman
  Piątek, 23.06

  To prawda Falejowa coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko lokalnie ale i krajowo! Jeszcze o niej uslyszymy , co niektorym tez przypomni o sobie ......

 6. 6
  +5
  ~ Falej na topie !
  Piątek, 23.06

  Czy lewica dumna ze swojej poslanki? Świetna kontrola i reportaż o fundacji z Elbląga a Falej króluje dzis w tnv 24 ! Brawo !

 7. 7
  +5
  ~ Figa z makiem
  Piątek, 23.06

  to przyszłość posłanki Falej, a zmierzch panów Mańkuta i Nowaka. Tak się desant starał.

 8. 8
  +4
  ~ zaistnienie
  Piątek, 23.06

  Jeżeli PO "podbiera" tak pracowitych i skutecznych kandydatów jak Falej, to ta PO musi ledwo zipać bazując na swoich. To jakby na balu w remizie desperat "skorzystał. no , ale ostatnio stawała w szeregu z Wróblewskim więc pewnie nadaje się do PO niczym Michaś, Portas, Wcisła czy Ela z Syczem - wszyscy dla miasta tak wiele zrobili i przebiegli tyle kilometrów po jego chodnikach w pogoni za korytem. No i ten kształt mikrofonu przyciąga. Byle zaistnieć, to i gwałt objawi mimo że go nie było ale pomarzyć można. Ja bym ani nie proponował ani za darmo nie wziął nawet kijem przez internet. Sondaże lecą do kanionu więc każda forma zaistnienia jest jak brzytwa dla topielca.

 9. 9
  +1
  ~ Antoni II
  Piątek, 23.06

  Polacy to naiwny ludek ,pchają się w niebyt i nieszczęścia ,Co ludzie widzą w tym Tusku? To chory człowiek na władzę on poświęci wszystko tylko żeby wygrać i doprowadzić /sprzedać/ Polskę i Polaków w nędzę a co gorsze oddać nas Niemcom lud Rosji . Ja i moja rodzina myślimy ,gdyby PO wygrała , zabieramy manele i wyjeżdżamy za granicę do GB lub gdzie indziej jak najdalej od Rudego i jego choroby. Już raz przeżyliśmy obozy / nie wszyscy/ Rudy , nigdy więcej???

 10. 10
  +1
  ~ VM
  Sobota, 24.06

  Coś bardzo walczą o ten Elbląg. PiS wysyła tu swojego ministra, PO kradnie czerwonej hołocie najbardziej rozpoznawalną facjatę. Elbląski RN jest aktywny w internecie. Może Konfa też niedługo coś wykręci? Czuję, że to efekt przekopu i awantur wspierającego PO nielota z rządem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0119280815125