Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kibic Startu
  Środa, 22.03

  Stara baba chora na megalomanię ubzdurała sobie ze jest jakaś wielka prezeska i kompromituje klub na każdym kroku.... Oferta sponsorska była od Grupy Orlen ale ten klub jest upolityczniony i Kluge skutecznie blokuje ludzi kompetentnych. Ludzie z kwalifikacjami są zagrożeniem dla amatorskich klubowych działaczy. Kiedy kibice wywiozą Kluge z hali na taczce ???

 2. 2
  +9
  ~ obraz nędzy i rozpaczy
  Środa, 22.03

  juz rzygać się chce patrząc co wyprawia tu ta star nomenklatura! dna w dupie nie mają czy co? wszędzie brak młodości bo stare odpuścić nie chce! nie widzą nie czują niechęci? pchają się i trzymają bez umiaru wszędzie! Frajerzy robią czystki szkodząc wszystkim i swoim i obcym! poziom wszystkiego upada na same dno bo pogonili wszystkich lepszych inteligentniejszych i mądrzejszych bo ich głupota i ograniczenie wychodzi i jest zbyt widoczna! co to do cholery na stołkach wieczna geriatria !!! trochę rozumu w końcu bo ludzie mają dosyć ! strach już na ludzi nie działa, nie za te pieniądze i nie w tych czasach!

 3. 3
  +1
  ~ kibic Startu Elbląg
  Czwartek, 23.03

  Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale Andrzej Śliwka, który pochodzi z Pasłęka zna lokalne problemy i chłop działa. Załatwił wsparcie dla kajakarzy i dla Olimpii. Chętnie na niego zagłosuje na Prezydenta bo widać, że mu zależy i przede wszystkim działa! Kluge, Tomczyński to hamulcowi wszelkiego rozwoju, doprowadza klub do upadku. Jakie kwalifikacje ma Kluge do zarzadzania klubem sportowym? Co w klubie robi jeszcze skompromitowany Niewrzawa ? Kiedy miasto zleci audyt finansowy w klubie ? Cały amatorski zarząd klubu musi podać się do dymisji- tam trzeba nowych, młodych ludzi co bedą działać z pasją i zaangażowaniem a nie wiecznych działaczy z czasów Polski Rzeczyposplitej Ludowej...

 4. 4
  +2
  ~ kibic Startu
  Czwartek, 23.03

  W EKS Start od lat wyniki sportowe i rozwój zawodniczek są nie istotne. Tam chodzi tylko o to, żeby wyżebrać z budżetu miasta pieniądze i podzielić miedzy swoich. Od 23 lat zero osiągnięć (1 medal brązowy w 2018 r tylko dzięki fenomenalnej formie zawodniczki Sylwia Lisewska nr 31). To jest kabaret a nie profesjonalnym klub sportowy. Wojewoda W-M powinien zlecić NIK kontrole w klubie. Chcemy otwartego, uczciwie przeprowadzonego konkursu na stanowiska w klubie przez Departament Sportu pod patronatem Szkoły Sportowej, oczekujemy jako kibice i mieszkańcy wybrania nowych pracowników z kwalifikacjami. Kluge, Tomczyński i Niewrzawa do dymisji !!!

 5. 5
  +1
  ~ Oj tam
  Czwartek, 23.03

  Precz z PO i komuchami

 6. 6
  +1
  ~ kibic Startu
  Czwartek, 23.03

  Po wybraniu nowego profesjonalnego składu Zarządu pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić to zlecić firmie zewnętrznej audyt finansowy i rozliczyć wszystkich którzy wyprowadzali pienądzę z klubu i rozkradali pieniądze mieszkańców. Prawda nas wyzwoli, dopiero po wyjaśnieniu nieprawidłowości i ukaraniu winnych niszczenia klubu można iść do przodu. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć ile kosztowało utrzymywanie nieroba Niewrzawy, który robił w klubie prywatne interesy. Gdzie jest gospodarz tego miasta się pytam i Departament Sportu? Kiedy w klubie zostanie zrobiony porządek ?!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0167009830475