Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Kryspin
  Niedziela, 22.01

  Komenda główna ma dać pieniądze? Przecież remont ich budynku po granatniku Szymczyka pochłonie krocie. I już macie czytelnicy odpowiedź.

 2. 2
  +6
  ~ O7 zgłoś się
  Niedziela, 22.01

  Pamiętam kiedy Elbląg został stolicą nowego województwa to problemem było znalezienie nowej siedziby MO pod Komendę Wojewódzką. Pierwszym wytypowanym obiektem była ówczesna szkoła podstawowa nr 3 przy ulicy Agrykola. Jednakże czas ograniczał tego typu rozwiązania i pod potrzeby milicji przejęto baraki wzdłuż ulicy Gdyńskiej pierwotnie przewidziane na obiekty magazynowo- biurowe Społem (tam mieściła się Komenda Miejska i wydziały administracyjno- gospodarcze Wojewódzkiej). Natomiast budynek byłej Komendy Miejskiej i Powiatowej MO przy ówczesnej ulicy Armii Czerwonej stał się siedzibą Komendy Wojewódzkiej. Miejska na Tysiąclecia przeniosła się pod koniec lat 80 - tych po wybudowaniu tego budynku. Jak widać problemy lokalizacyjne tej instytucji, już pod nową nazwą, nadal są nierozwiązane.

 3. 3
  +2
  ~ jonasz
  Niedziela, 22.01

  za pałowanie i psikanie kobietom w twarz psy powinny siedzieć w starej budzie....żadnych przywilejów.

 4. 4
  +2
  ~ Hehe
  Niedziela, 22.01

  ~ mis masz wiedzę na poziomie przedszkolaka. Nie wypowiadaj się proszę.

 5. 5
  0
  ~ hehe
  Niedziela, 22.01

  to tak jak by mieszkańcy Pruszkowa finansowali hotel swoim „ chlopakom”…

 6. 6
  +3
  ~ janina
  Niedziela, 22.01

  1/ Elbląg nie ma niestety nic do gadania w sprawie nowej komendy. 2/ likwidacja trzech siedzib policji / Tysiąclecia , Strażnicza , Królewiecka / i budowa jednej nowej na Lotnisku to skrajna głupota wymyślona przez olsztyn. 3/ Czy policja nie zna słowa REMONT , że tak zapusciła wszystkie trzy swoje obiekty w Elblągu ? 4/ Mądrzy elblążanie mówią ,że za te 130 mln należy wyremontować wszystkie trzy istniejące w tym powiększyć Tysiąclecia na teren przyległego parkingu pod WPEC i za pozostałe kilkadziesiąt mln. postawić na Modrzewinie nowoczesny Posterunek Policji . 5/ Ciekawe co na to mocny kandydat na prezydenta Elbląga , minister Śliwka ?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83455586433411