Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kkk
  Czwartek, 17.11

  A tak po prawdzie to po co modernizacja ul. 13. Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego, co ta przebudowa wniesie w rozwiązania komunikacyjne tej części Elbląga, że co że będzie jezdnia dwukierunkowa?

 2. 2
  +4
  ~ VM
  Czwartek, 17.11

  I to jest zaleta kampanii co dwa lata. Zaraz okaże się, że można zrobić porządek z basenem, Olimpia może mieć podgrzewaną murawę, a i drogi mogą też być szersze no i może nawet ktoś powróci do tematu budowy piętrowych parkingów w bardziej zatłoczonej dzielnicy. Tak jak już miał stać na miejscu, gdzie teraz jest... (ofc!) Biedronka.

 3. 3
  +1
  ~ UPR
  Czwartek, 17.11

  Bezwzględnie poszerzyć ul.13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego i zrobić jezdnię dwukierunkową .Ułatwi to dojazd do nowych osiedli w tej części Elbląga np. przy ul. Łęczyckiej ,Sadowej itp!!! .Odnośnie rewitalizacji odkrytego poniemieckiego akwenu - TAK , ale tylko jako basen ulgi dla górskiej rzeczki Kumieli , żeby nie zalewała Elbląga . Basen ten przed drugą wojną światową i w okresie powojennym głównie do tego służył !!!! Przynajmniej miał , wtedy Elbląg nigdy nie był zalewany przez Kumielę .Nie tak jak teraz !!!!

 4. 4
  +3
  ~ Bsp
  Czwartek, 17.11

  Kabaret Moralnego Niepokoju ma taki skecz w którym dwaj menele (w osobach R. Górskiego i M. Cieślaka) z okazji imienin jednego z nich prezentują sobie listę prezentów, które otrzymałby solenizant gdyby oraz listę dań, którymi podjąłby on gościa za te prezenty gdyby obaj mieli na to jakieś pieniądze. Od pewnego czasu w taki właśnie sposób działa pan prezydent Witold Wróblewski. Obiecuje jak niegdyś Grzegorz Nowaczyk, niepomny końca który spotkał jego poprzednika. A zatem w 2022 w Elblągu miała zostać wyremontowana fontanna przy 1 Maja, park Planty, w którym dodatkowo miał powstać obszar światła, fontanna w parku Kajki, ulica Wschodnia, którą szumnie nazywa się obwodnicą, od roku działa komunikacja miejska przesiadkowa (tak, właśnie taka), są nasadzane drzewa, robi się basen miejski itp... itd... To wszystko pan Witek zrobiłby gdyby miał za co. Nawet port by z panem senatorem zbudowali ale brak kasy. Bo PiS im zabiera, inflacja pożera i w ogóle takie tam. Elblążanie też mogą mu coś obiecać. Odwołać go szybko, żeby się biedak już tak nie męczył i nie frustrował.

 5. 5
  +3
  ~ Pani
  Piątek, 18.11

  gówno prawda wróblewski baranie jeden Ty . Co wybory to obiecujesz to samo. Nie zasługujesz już, żeby pisać ci z wielkiej litery. Oddaj kase złodzieju obrzydliwy .

 6. 6
  0
  ~ M.
  Piątek, 18.11

  Rok 2022 jest ciężki, 2023 będzie jeszcze cięższy, a tu dla porównania budżet 60-ciotysięcznego miasta - daje do myślenia jak mocno Elbląg zdziadział na tle innych, do tego mniejszych miast. :( Niestety! I co mnie złości dodatkowo, to fakt, że władza PiS-u potrafi swoich doinwestować solidnie (kiedy PO to robiło w przypadku największych miast i tzw. miast wojewódzkich - więc jedno jest stałe: Elbląg ciągle jest marginalizowany i zbiera spady) https://zyciezamoscia.pl/reportaze/budzet-miasta-zamosc-na-2022-rok-przyjety/

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2513329982758