Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Zgłębić temat i nie pleść bzdur!
  Piątek, 08.07

  Kiedy kończyłam III LO w Elblągu, marzyłam o studiach magisterskich z kosmetologii. Taki kierunek nie istniał jeszcze w żadnym mieście w naszym cudownym kraju. W całej Polsce jest kilka takich uczelni. Studenci uczą się współpracy z lekarzami dermatologii estetycznej, pielęgnacji! A nie operacji ciała. Co za ignoranci piszą te komentarze. Wymienia się: podologię, zabiegi pielęgnacyjne, fizjoterapia, pielęgnacja skory twarzy i ciała, wizaż, elementy dermatologi, rozpoznawanie skóry patogennej!! Piersi i inne operacje wykonuje chirurg plastyk. Totalna czeluść umysłów ludzi z Elbląga! Aż mi przykro.

 2. 2
  +1
  ~ dax
  Piątek, 08.07

  studia kosmetologii ? A później płacz, dlaczego pracy nie mogę znaleźć :-D

 3. 3
  +6
  ~ Wartość życia
  Piątek, 08.07

  Pewnie kierunek na poziomie Elbląga, po co mgr prawa, po co lelarz, inzynier, ! Ja pierd .. to są kierunki ,ktorymi powinno się chwalić, ale z 2 strony tyle kobiet majstruje co widac na ulicach z wlasnym wygladem, ze kasa z tego kierunku niezła! A dziś w końcu kasa ponad wszystko! Mieć, wyglądać to najwieksze wsrtości, ! Powidzenia w minimalizmie zyciowym!

 4. 4
  0
  ~ kuk
  Piątek, 08.07

  Co to za uczelnia gdzie "rządzą" doktorzy?

 5. 5
  +1
  ~ asd
  Piątek, 08.07

  Widze, ze komentujacy wariaci nie wiedza co to KOSMETOLOGIA. Nie zauwazaja, ze kosmetyczka to jest calkowicie cos innego...ale coz trzeba miec taki ograniczony umysl aby nie rozumiec pewnych rzeczy czytajac.

 6. 6
  +3
  ~ Kefas
  Piątek, 08.07

  Problem w tym tak naprawdę, że młodzi pchają się tam, gdzie jest duża kasa i rozwój, np. programiści. Inżynierowie drogowcy, elektrotechnicy itp. ,których kształciła PWSZ to trudniejsza i wymagająca praca no i mniejsza kasa w porównaniu z programistami czy IT. Wykładowcy to profesorowie z politechniki gdańskiej i piły, dlatego młodzi się tam nie pchają z Elbląga i okolic. Tu trzeba było podziałać i to wesprzeć, aby młodzi zostali, ale mniej wysiłku i jest ANS i kosmetologia, bardzo "poważna" dziedzina nauki i tu potrzeba ludzi po studiach... Takie jest właśnie myślenie elbląskie, aby się ślizgnąć, aby z góreczki, bez wysiłku.

 7. 7
  +1
  ~ Fan Gargamela z PO
  Piątek, 08.07

  Oczywiście jak najbardziej za! Kierunek jak najbardziej na czasie ! Dowód EU-He również o to stara się na razie bez efektów......

 8. 8
  +2
  ~ Kosmetologia to zdrowie
  Piątek, 08.07

  Mnie zastanawia co by powiedział jeden drugiemu jak umówiłby się z panienka na bunga-bunga, która nie korzysta z usług kosmetyczki? Lub inaczej co by powiedziała jedna drugiej gdyby zobaczyła psiapsiułke która nie korzysta z kosmetyczki? Do idiotów kosmetologia to zdrowie i piękne długie życie oraz bycie atrakcyjnym to późnej starości...więc przestańcie z zazdrości wymyślać!

 9. 9
  +1
  ~ Oae
  Piątek, 08.07

  Super!!! Powiew świeżości dla uczelni i szansa dla Elbląga. A ci co hejtują to chyba tacy się urodzili, nie pasuje im że nic się nie dzieje i Elbląg umiera a jak coś się dzieje to też źle 🤦 Cieszę się że są dzienne i bezpłatne, chyba jedyne lub nieliczne takie w północnej części Polski 👍

 10. 10
  +3
  ~ kasiia
  Piątek, 08.07

  Bardzo dobrze ,może skończa sie w naszym mieście garażowe kosmetyczki które po kursie dwugodzinnym majstrują przy twarzy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97054815292358