Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Blacj
  Czwartek, 05.05

  A kiedy doczekamy się interpelacji o zerwanie relacji z banderowcami z Tarnopola?

 2. 2
  +4
  ~ Black
  Czwartek, 05.05

  W przyszłym roku mija 80 rocznica ukraińskiego ludobójstwa Polaków na Wołyniu. Jak zamierzacie to upamietnic? Czy też uznacie tak samo jak ten czlowiek mieniący się prezydentem Polski, który stwierdził wczoraj że w odniesieniu do tego ludobojstwa, to historia jest nieważna. Rozumiem, że ważna jest tylko w odniesieniu do Katynia?

 3. 3
  +3
  ~ Black
  Czwartek, 05.05

  Bo Katyniem można sobie pojeździć po ruskich za pomocą prymitywnej propagandy dla poliniackich bezmozgow. Ale np. o niemieckim ludobójstwie, przebijającym Katyń czterokrotnie, dokonanym w Lasach Piasnickich, niespełna sto kilometrów od Elbląga, to również Panie Kowszynski morda w kubeł, bo Piasnicy nijak nie da się popieprzyć głupot, że ponad 14 tysięcy Polaków, wymordowali ruskie.

 4. 4
  +3
  ~ mis
  Czwartek, 05.05

  panie kowszynski czuje sie pan oburzony na wojne ruskich z ukraincami ?a nie oburza pana fakt ze w tarnopolu ***e bandere robia prawie swietym za morderstwa popelnione na polakach ?zerwal sie sie pan z choinki i rznie pan glupa ? aby tylko zaistniec w mediach ?obronca banerowcow sie znalazl

 5. 5
  +3
  ~ mis
  Czwartek, 05.05

  do cenzury elblaskiego poratu ***A BANDERA TO NIE JEST HEJT LUB SLOWO OBRAZLIWE CZY JESTESCIE KOLEJNYM OBROBCA ***Y BANDERY? SLOWO ***A WYKROPKOWANE ?DLACZEGO PYTAM SIE

 6. 6
  0
  ~ Truso
  Czwartek, 05.05

  Dupek

 7. 7
  +5
  ~ obrzydliwa aktywność
  Czwartek, 05.05

  Przestańcie bzdurami robić reklamę obydwu pracusiom - radny osiągnął sukces dla miasta pytając wróblewskiego o zasadniczą dla nas duperelę a wróblewski "uprzejmie odpowiedział. Wróblewski w ewidentnych sprawach idzie w zaparte i twierdzi "nie widzę", "nie słyszę" . Zajmijcie się miastem a nie ciągle rodakami spod znaku tryzuba, bo od tego dziur w jezdniach nie ubędzie.

 8. 8
  +4
  ~ brak słowa
  Czwartek, 05.05

  Do pytających o "przyjaźń" z herojami z Tarnopola - mimo tęgiego lania od ruskich, lizania tyłków każdemu za "pomoc", obdarowani solidnie przez państwo polskie (nie Polaków) nie zdobyli się jeszcze na gest przeprosin, uznania ludobójstwa i nie zgodzili się na upamiętnienie pomordowanych na symbolicznych cmentarzach, obeliskach. Czy uczciwy człowiek tak postępuje? Nawet ci co schronili się w Polsce nie występują się do swoich następców bandery, szuchewycza, by upamiętnić Wołynian. Jarema Wiśniowiecki ich rozumiał. Dziwne zachowanie polskich władz tak jakby Duda, Morawiecki zabiegali o międzynarodowe posady za służalczość i wpłaty. Pomoc jest super, ale hucpa nie.

 9. 9
  0
  ~ Black
  Czwartek, 05.05

  On już się nawet wstydzić nie potrafi, bo nie zna tego uczucia. A o reszcie 5akich przymiotów jak Honor, zasady moralne, nie ma co nawet wspominać. Ponoć Panie radny część pańskie rodziny banderowcy wymordowali na Wołyniu, a Pan zamiast stawać jako pierwszy o Ich godne upamietnienie, bronisz Pan interesów potomków tychże rezunow, ktorym przez gardła nie chce przejść do dzis słowo przepraszam. Więcej, oni czczą tych ludobójców jako swoich herojow.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1737070083618