Niedziela, 27.11.2022, Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ Powtórka z rozrywki
  Sobota, 02.04

  Jerzy Wcisła- 05.09.2018- "Zdaniem przewodniczącego elbląskiej PO, przez cztery lata kadencji Witolda Wróblewskiego koalicja „w zasadzie nie funkcjonowała”. - Nigdy nie spotkałem się z zaproszeniem od prezydenta, aby chciał ze mną porozmawiać o konkretnych sprawach. To zawsze my inicjowaliśmy spotkania. A przecież koalicja jest po to, by wspólnie rozwiązywać poszczególne problemy. Prezydent decyzje podejmował sam, bez konsultacji". A na czym ta koalicja polega po 3 kolejnych beznadziejnych latach? Sondaż coś nauczy?

 2. 2
  +19
  ~ Coś za coś
  Sobota, 02.04

  Racja , patologia zachowań, zaklamywania rzeczywistosci, udawania, nawet pajacowania dla koryta jest ogromna! Ale kto na to pozwolil? Kto wybral na radnych tych którzy potem bezczelnie masowo rezygnowali? To byl juz bezczelny policzek dla swoich wyborców! Tu trzeba bylo robic porządki od poczatku, a teraz rozpęzła się pajęczyna i trudno zapanować! Tu winę ponosi PO bo tez po negatywnych i niemilych ocenach nagle popadli w nieszczery zachwyt ! Wiadomo coś za coś i tak tu zyjemy lub dziś juz raczej wegetujemy ! A ci udają ,ze są bleszczaci na oczy i nic nie widzą i nic nie slyszą ! Natomiast mieszkancy widzą juz , słyszą i oceniają!

 3. 3
  --7
  ~ ZAKANALAK
  Sobota, 02.04

  Tu tylko Pisiory piszą,WILKA wspominają Żenada.

 4. 4
  +15
  ~ Ryszard Klim
  Sobota, 02.04

  Pani Kamilo, chylę czoła przed niepodległością dziennikarską. Pozdrawiam.

 5. 5
  +11
  ~ kij
  Sobota, 02.04

  A czy jakiś bezpartyjny w Elblągu to jest? A może utopista z NE 2.0?

 6. 6
  +14
  ~ Mmmm
  Sobota, 02.04

  1 % to i tak za duzo dla obenego. Najwieksza tragedia naszego miasta. Lata zeby to odrobic

 7. 7
  +4
  ~ ola
  Sobota, 02.04

  do SYLWIA PO PROSTU CZAS NA ZMIANY ELBLĄGIEM MUSI RZĄDZIĆ MŁODY BEZPARTYJNY CZŁOWIEK NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z ŻADNĄ PARTIĄ POLITYCZNĄ ANI SPONSOROWANY PRZEZ JAKĄŚ PARTIE POLITYCZNĄ ZWYKŁY CZŁOWIEK ELBLĄŻANIN Tacy są , ale albo wyjechali z naszego miasta , albo nie interesuje ich kandydowanie . Jedyny ratunek to ludzie z dawnego Alstom , czy obecnego GE

 8. 8
  +9
  ~ Interpretacja wlasna
  Sobota, 02.04

  PO podaje ze ma najlepszy wynik na kandydata, dziwne bo wy podajecie ze niezalezny kandydat więc kto mowi prawdę,? A w ogole PO co to podaje bo przeciez oni nie postawili na swojego kandydata z PO, postawili na kandydata z najmniejszą ilością głosów,! Ktoś tu coś rozumie dlaczego PO się chwali ? Oni naprawdę mają mieszkańców za intelektualnie ograniczonych !

 9. 9
  --5
  ~ Zmiany już
  Sobota, 02.04

  Młody, zdolny spoza miasta Elbląg. Był już tu z Gdańska wart tego by rządzić Elblągiem. Syn zabitego w Smoleńsku.

 10. 10
  +8
  ~ Bz
  Sobota, 02.04

  PO ostatnim numerze wyborczym juz PO nie uwierzę! Tylko niezalezny ,nowy kandydat ma szansę, wtedy PO przeleje głosy na niego, a jak nie to będą te same dziady więc z czego ta radość?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94476795196533