Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --16
  ~ Europejka
  Poniedziałek, 13.12

  A dopiero co odrzucono projekt lewicy o obowiązkowym szczepieniu. Szkoda że nie jest jak w Austrii czyli 2 tyś euro kary za nie szczepienie się. Szkoda, że nie ma godzin policyjnych jak na zachodzie, w prawdziwej Europie, a nie w pisowskim kraju.

 2. 2
  --26
  ~ Gość
  Poniedziałek, 13.12

  Nauczyciele powinni być zaszczepieni i powinni rzetelnie uczyć dzieci w szkole , a nie na jakimś zdalnym nauczaniu. Niech się uczciwie wezmą za robotę !

 3. 3
  +11
  ~ Łatwo oceniać
  Poniedziałek, 13.12

  Do gościa: Nie osądzaj, abyś sam nie był sądzony...

 4. 4
  +17
  ~ @europejka
  Poniedziałek, 13.12

  A za powikłania weźmiesz odpowiedzialność

 5. 5
  +23
  ~ wkurzona
  Poniedziałek, 13.12

  Nauczyciele zagrożeniem dla uczniów? to chyba jakiś żart p. Jarosz?!

 6. 6
  +11
  ~ ale manipulacja
  Poniedziałek, 13.12

  A jakim cudem zamieniły się głosy na tak z na nie????

 7. 7
  +13
  ~ Waldi niewyszczepiony
  Poniedziałek, 13.12

  Nikt nikogo nie jest w stanie zmusić do eksperymentu medycznego ,który powoduje tyle nop-ów i jest zagrożeniem życia dla wielu osób. Obniża naturalną odporność i niszczy bezpowrotnie organizm. Z mojej obserwacji wynika ,że przeważnie chorują zaszczepieni , niektórzy po dwóch szczepionkach już dwa razy mieli covida i mocno chorowali. Znam też przypadki bliskich znajomych ,którzy zmarli i byli po szczepieniu. Prawda o tym eksperymencie wkrótce zostanie zweryfikowana.

 8. 8
  +9
  ~ do europejka
  Poniedziałek, 13.12

  Póki masz granice otwarte- pakuj się i wypad do Austrii. Już jeden taki w historii stamtąd był- widzę, że jakieś geny zostały ;) Weź szprycę za wszystkich, którzy tego nie chcą i papapapa.

 9. 9
  +21
  ~ Furia
  Poniedziałek, 13.12

  Niektórym to przydalaby się szczepionka przeciw wsciekliźnie i chorej nienawisci wszyscy by na tym zyskali

 10. 10
  +8
  ~ "Nie lękajcie się" JPII
  Wtorek, 14.12

  Odniosę się się stwierdzenia przewodniczącego ZNP o/Elbląg :"Dotyczy to również nauczycieli, którzy przecież nie powinni stanowić zagrożenia dla uczniów". Otóż pracuję w zawodzie nauczyciela ponad 30 lat i odkąd pamiętam to zdarzało się , że dzieci zarażały i teraz zarażają nauczycieli, np.: grypą , infekcjami dróg oddechowych , chorobami wirusowymi wieku dziecięcego min. ospą , półpaściem i wieloma innymi chorobami. Na ogół nie są one badane wymazem na covida , a przechodzą chorobę bezobjawowo i w szkole. Uważam jednak , że ani nauczyciele ani dzieci nie stanowią dla siebie takiego zagrożenia jak szczepienia na covid , które są bezzasadne i szkodliwe dla zdrowia. Tego eksperymentu należy się bać. Mądrości! Organizm w sposób naturalny poradzi sobie z niejedną infek

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0927271842957