Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Jaś
  Poniedziałek, 29.11

  do Kazika: A ja bym wolał kogoś bardziej podobnego do Pana Zalewskiego Prezydenta Torunia.

 2. 2
  +2
  ~ "trza umić i chcieć"
  Poniedziałek, 29.11

  Kazik - ty przyłączasz się do ukraińskości prezentowanej przez większość miejską. Dla ciebie nie ma znaczenia co mówi, tylko kto mówi. Jeżeli jesteś w stanie, w co wątpię, to spróbuj obalić te krzywdzące ciebie jako władzę tego miasta tezy pisane przez "krytykantów". Zrób to, odeprzyj fałszywe zarzuty. Miasto ma 130 000 mieszkańców, wysokie pensje Zarządy, więc będzie ci łatwo, jak z rękawa, sypać inwestycjami, czyli działaniami przynoszącymi zysk i dochód a nie tylko podwyższenie opłat przez ludność. Broń się , o ile masz czym. A "prezydent" ? No, cóż, albo śmietniki, albo III wiek, albo lipa, książkomat, Ziutek. Taka maskotka miejska niczym napompowany misiek pod Krokwią w czasie Pucharu Świata. On Szczurkowi czy Karnowskiemu ...............

 3. 3
  +2
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 29.11

  Miasto nie może znaleźć inwestora? A może po prostu jest brak chętnych? Wam to się tak łatwo pisze, że trzeba znaleźć inwestora, który wywali od uja kasy. Ale to tak nie działa, prywatne inwestycje są nastawione przede wszystkim na ZYSK, a nie na świadczenie usług pro bono. Nie ma zysku, firma pada - proste. Mamy zimy jakie mamy, który przedsiębiorca podejmie to ryzyko, żeby wyłożyć kilka baniek i czekać na śnieg i korzystne warunki? A jak grudzień, styczeń będzie +6/7 i padał deszcz? Ani nie zaśnieży, a i śnieg się nie utrzyma, czyli straty, straty, straty. Zmieńcie swoje nastawienie z PRLowskiego na czasy obecne. To już nie jest tak, że "władza" topi kasę w nierentowne przedsięwzięcia, przedsiębiorcy tak samo.

 4. 4
  +2
  ~ Elb
  Poniedziałek, 29.11

  Tu nie chodzi o politykę tylko o gospodarność i zaradność osób żądzacych w tym przypadku miasto powinno wyłożyć kasę na igelit i pokryć nim stok tak jak np Malta w Poznaniu a nie szukać inwestora poco miasto by miało więcej korzyści jakby sami łaskawie chcieli.

 5. 5
  +3
  ~ uzasadnienie
  Poniedziałek, 29.11

  Wróblewski obarcza pisistów winą za to, że Nowak przez podnóże Chrobrego przepuści Wschodnią. Zabawa trwa i harley (w) płynie. A pisiści siedzą cicho, więc Wóróblewski mówi o nich prawdę - chcieli sprzedać złom ze szkodą dla kumpli królika..

 6. 6
  --2
  ~ oko
  Poniedziałek, 29.11

  Osobiście KACZOR jest winien !

 7. 7
  +3
  ~ FRED
  Wtorek, 30.11

  TO WINA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I TUSKA NICZYJA INNA CHCĄ PO TRUPACH WYKOPAĆ PIS OD WŁADZY

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0508210659027