Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ TakoRzeczeJa
  Niedziela, 28.11

  Wróblewski wynajął publiczny obiekt kolesiowi. Obiekt, z którego korzystały za darmo pokolenia Elblążan. Koleś sprywatyzował górę i nie zapłacił miastu, bo twierdził, że brakuje mu śniegu. A bez śniegu pieniążków ni ma! Radni PiS zasugerowali prezydentowi by miasto odzyskało zaległe środki licytując wszystko i obarczając biznesmena kosztami. Wróblewski tego nie chciał.. Przyszły wybory, PiS stracił większość w radzie, Wróblewski zachował stołek. Od przeszło 2 lat to PO z Wróblewskim, rządzi miastem. PO jest w wiecznej koalicji z Wróblewskim. info elbląg też. Co robi prezydent? Zwala winę na PiS. Co robi info elbląg? Powtarza brednie Wróblewskiego. Co robią Elblążanie? Cieszą się, że mogą korzystać z zabranego im wcześniej przez prywaciarza obiektu. Info lepiej niech napisze o basenie...

 2. 2
  +12
  ~ Tomasz
  Niedziela, 28.11

  Zaraz zamkną płotami zagrodzą by nikt tam nie wchodził. A jak widać ludziom wystarczy tylko nie przeszkadzać i gdy spadnie śnieg sami sobie poradzą, jak nieporadni nie chcą.

 3. 3
  --2
  ~ oczy
  Poniedziałek, 29.11

  radni pis postąpili zgodnie z linia partii.wszędzie wietrzą spisek i układ,gdy sami nie mogą zrobić przekrętu.w przypadku afery z ich udziałem ,prokurator stwierdza ,że przestępstwa nie ma.

 4. 4
  +5
  ~ Arek
  Poniedziałek, 29.11

  Śnieg poleży raptem dwa trygonie w roku, tylko debil w to zainwestuje. Miasto postąpiło najlepiej jak mogło, po co mieli się pchać w coś co jest bezużyteczne przez 49 tygodni w roku.

 5. 5
  +12
  ~ fasola
  Poniedziałek, 29.11

  Ja mam pretensje do miasta o co innego. U podnóża góry wykopano rów. Rów który uniemożliwia swobodne i bezpieczne zjazdy dzieciom na sankach, a i na narciarzy jest pułapką. Ktoś kto nie olewa i interesuje się miastem zakopałby ten rów. Nie ma inwestora? OK, to problem. Ale do tego czasu wypadałoby przywrócić funkcjonalność jedynego takiego stoku rozrywkowego zasypując ten pie...lny rów.

 6. 6
  +4
  ~ oliwin
  Poniedziałek, 29.11

  Na Litwie w ***ziszewie pod nazwą Druskienniki (16 tys mieszkańców) mają całoroczny kryty stok narciarski. Co stoi na przeszkodzie w Elblągu?

 7. 7
  +11
  ~ kjm
  Poniedziałek, 29.11

  Najlepiej swoją nieudolność zwalać na innych, a co w tej materii zrobił departament pana od promocji, kultury i turystyki? Jak się nie ma odpowiednich ludzi to i takie "efekty", nieprawdaż?

 8. 8
  +8
  ~ bełkocik "oni ukradli"
  Poniedziałek, 29.11

  W pewnym wieku i w pewnym, permanentnym, stanie człowiek ma nawiedzające go omamy i solidnie bredzi lub wykonuje dziwne, często niedozwolone czynności. Ostatnia faza przed obłędem , to widzenie wszędzie wroga , zagrożenia. Utrata dystansu do siebie, utrata wstydu, autorefleksji. Na szczęście tacy są tylko na Białorusi. Trzeci rok trwa koalicja większościowa zbawcy miasta z psl. Ani nabrzeża, portu, obrotnicy, Dolinki, basenu Adolfa, Chrobrego i wielu innych miasto nawet nie tknęło. Zamiast szukać inwestora Jocz stawiał tablice informujące że turysta (a był jakiś?) jest w parku. Poprzednio miasto utrzymywało kolesi królika żerujących na Chrobrym. Gdy kolejna solidna kasa z miasta nie poszła do ich kieszeni, to postanowili sprzedać miastu to co miasto kupiło. Sic! Wróblewski chciał ten złom

 9. 9
  +4
  ~ Dziady, cz.2021
  Poniedziałek, 29.11

  Ponad dwa lata pisiści w RM siedzieli dziwnie cicho i Wróblewskiemu nie przeszkadzali nawet gdy Konert gloryfikował "pana szuchewycza". Wróblewski nie miał wroga , poza rządem, a wybory się zbliżają. Nie mógł pisistów sprowokować mimo że robił co chciał, czyli nic poza tym co wysyłał do Rubna. Lud przed wyborami zapyta co zrobiłeś chudziutki? A wtedy (już teraz) padnie odpowiedź "z uwagi na...". Sądzę że najwyższy bije czas na pokazanie się pisistów w RM i mieście. Jeżeli macie honor, to nie odpuśćcie mu tych bredni, zacznijcie pokazywać że macie pomysł na miasto a nie tylko własną kasę. Szanowałem Pana Henryka, szanuję pamięć o nim, ale największym jego błędem było namaszczenie rodaka, Wróblewskiego. Zaczyna się dziesiąta runda w oktagonie - teraz , albo ...

 10. 10
  0
  ~ kazik
  Poniedziałek, 29.11

  90 % wpisujacych krytykuje obecnego prezydenta za wszystko co sie dzieje i co się nie dzieje . Nie wiem czasami ,czy jesteście jedną osobą , lub czy reprezentujecie wrogi nam olsztyn . bo nie zauważacie co się w mieście Elblagu dzieje ,bo to czasami krytyka dla krytyki bez wlasnego programu . Za 2 lata wybory ,a ciągle nie słyszymy od krytykantów nazwiska ich kandydata na prezydenta , czy to jest poseł Krasulski , czy radny Marek Pruszak . Czekamy na sensowne propozycje , bo jak mawia Ferdynad Kiepski - " Pić wódkę i narzekać to kużden jeden potrafi a robić nie ma komu . A tak dla jasności to bym chciał ,by prezydentem Elblaga był ktoś pokroju prezydenta Szczurka lub Karnowskiego ,

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93578910827637