Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ paranoja um
  Wtorek, 19.10

  wstyd, sami radni nieporadni, nic nie robią tylko obradują i wielkie g z tego jest, paplanina i paplanina o niczym!

 2. 2
  +5
  ~ ratusz
  Wtorek, 19.10

  no Wróblewski kasy nie ma, bidulek ale dla olimpii dał 200 tysięcy, na remont niedopilnowanej zgniłej kostki na moście dał 600 tysięcy a zaraz następny most trzeba remontować bo się nie dopilnowało gwarancji, na fanaberie pomnikowe byłej radnej też znalazł 160 tysięcy i tak dalej i tak dalej, mam nadzieję że odpowie karnie przed takim wywalaniem kasy

 3. 3
  +5
  ~ Sam smutek
  Wtorek, 19.10

  największym jednak rozczarowaniem kadencji jest przewodniczący, wydawało się , że na tle zgorzkniałych nieudaczników będzie jakimś pozytywnym odbiciem. nie odbił się , a przygarbił w gorliwości wsłuchiwania. I wybory do sejmu zakończyły się klęską. Nic to nie nauczyło

 4. 4
  +5
  ~ pathfinder
  Wtorek, 19.10

  Ty ratusz a kiedy oni mieli by odpowiadać? w Polsce nie ma odpowiedzialności personalne tylko jest odpowiedzialność zbiorowa czyli żadna!!!!! jak za komuny. Elbląg stoi ko........ be........ i konfiturami .

 5. 5
  +6
  ~ fiki miki
  Wtorek, 19.10

  @~ Ciekawy~ jest tylko jeden, który pragnie brylować, tylko że co rozpocznie tego nie kończy, nieprawdaż? Sam o sobie ostatnio na FB napisał ... DR BALANS, już się domyślasz?

 6. 6
  +5
  ~ obserwator z elbla,ga
  Wtorek, 19.10

  A ja proponuję aby na tej specjalnej sesji już po części oficjalnej i przyznaniu sobie orderów i innych gratyfikacji Rada Miejska się po prostu rozwiązała...,a następnie harleyowiec i jego trzódka podała się do dymisji...Następnym krokiem byłoby oddać miasto w zarząd komisaryczny...i to najlepiej firmie spoza Polski[może niemcy albo litwini[lista jest otwarta]]...Jeśli sami nie potrafimy się rządzić to może obcy nas nauczy....Tak wiem zaraz odezwą się ludzie że nie jestem Polakiem i tzw.opcja niemiecka...,ale ja po prostu jako człowiek i elblążanin mam już dosyć tego beznadziejnego zarządzania tym miastem,tego marazmu,tej niechęci do podejmowania konkretnych decyzji,a na własne lenistwo i nic nierobienie szukanie winy u innych[rząd,fundusze itp.] i płacz jacy wszyscy wokół nieżyczliwi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9854371547699