Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ ORMO czuwa, ZOMO broni
  Środa, 21.04

  ~ Do_pomorskiego - Co za brednie. Internetowy PiS-troll chwali się, i jest dumny z faktu, że reżym cenzuruje Polaków. Do tego zieje jadem, lecząc swoje zadawnione fobie i kompleksy - kto cię opłaca, lokalny ORMO-wcu? Jaki to rząd, ponoć polski, wywłaszcza Polaków, zamiast mądrze zaplanować projekt, z pożytkiem również dla Elbląga? Sowieci bardziej dbali o to miasto, niż wy.

 2. 2
  0
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 21.04

  ~ ORMO czuwa, ZOMO broni Póki, co to ten artykulł cenzuruje fakty. Czemu nie napisaili, że Gróbarczyk mówi już o drodze aż do portu i będzie wspierać port? No czemu? A ja wielokrotnie pisalem, że gardzę PiS-em, ale póki robią coś dla miasta - czyli przekop - to niech robią i w tej kwestii ich wspieram. Trzeba korzystać jeśli jakiś rząd coś daje miastu, a nie być jak leming i totalna opozycja :) Także pudło "plafusie". A teraz leć donieś do UE, żeby zatrzymać przekop, jak to PO i ich lemingi mają w zwyczaju :) Jezcze w tamtym roku biegaliście z placzem do Brukselki. Ile ci za to płacą? :)

 3. 3
  0
  ~ Lewica Zusammen
  Środa, 21.04

  @Do_pomorskiego - Patologia. Do tego durna jak dzban.

 4. 4
  --1
  ~ fghery
  Czwartek, 22.04

  Ktoś wierzy w choć jedno słowo tej ekipie rządzącej?

 5. 5
  0
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 22.04

  (...) Czy władze PiS, dla których pomyślna realizacja inwestycji przekopowej, wraz z inwestycjami towarzyszącymi, są ostatnią deską medialnego ratunku – zwłaszcza po niedawnej kompromitacji z budową elektrowni w Ostrołęce – pójdą po rozum do głowy i podejmą decyzję, która będzie z pożytkiem dla mieszkańców obu miejscowości? Przekop to przecież sztandarowa budowa kampanijna tej formacji i taki blamaż na końcowym, wyborczym już jej etapie, byłby dla tej formacji medialnie zabójczy. Czy okażą się jednak na tyle mądrzy, by wyciągnąć wnioski ze słusznych postulatów mieszkańców? more: https://strajk.eu/przekop-mierzei-wislanej-to-nie-koniec-problemow-pis-kontra-mieszkancy-okolic-elblaga/

 6. 6
  --1
  ~ oj, Robuś
  Czwartek, 22.04

  Do Roberta, rodaka szuchevycza - Robuś, a podaj ty jakąkolwiek nazwę partii, zbiegowiska, które ma jakiś programi i który przedstawia ludowi. Nie lubię pisiorów, ale w takiej stagnacji umysłowej wśród "elit" politycznych RP, nawet dzielenie publicznej kasy jest sukcesem. Znajomy miał emeryturę leniwca wartą 1/4 mojej. Po rządach pisiorów dogania mnie i się śmieje, bo udawał, że pracuje tylko 1/3 mojej wysługi. I on odda głos z liczną rodziną i kumplami na "dobroczyńców". Ale ty Robuś , jako komuch, nie powinieneś tego krytykować tylko chwalić populizm ludowy. Po twojemu żegnam: "slava pyskatym leniom".

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92490291595459