Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ qwer
  Wtorek, 20.04

  Kolejna propagandowa hucpa nieudaczników. Ciekawe tylko jak tak zwany lumpenproletariat zareaguje gdy przez te wszystkie przekopy, Radomie, CPK-i i Ostrołęki zabraknie kasy na 500 plus i inne socjale. Pis dostanie wtedy kopa w dupę a gawiedź wybierze nowych panów.

 2. 2
  0
  ~ widz
  Środa, 21.04

  czy kasa już podzielona? czy stołki przydzielone?a która to partia szła do wyborów z hasłem "wystarczy nie kraść"?złodziej na złodzieju i złodziejem pogania.o,przepraszam pis nie kradnie,im sie należy.

 3. 3
  --3
  ~ Ploterek
  Środa, 21.04

  ~ Do_pomorskiego. No ale w tej kwestii nic się nie zmieniło, rząd nadal nie zainwestuje w obrotnice i tor wodny w porcie Elbląg, więc o czym Ty piszesz?!

 4. 4
  +3
  ~ prawda
  Środa, 21.04

  a ten nasz marny gospodarz Wróblewski jak zwykle tylko do fotek leci a tak to wielki guzik robi, wstyd nam!

 5. 5
  +4
  ~ TEN TAMTEN
  Środa, 21.04

  I znowu PIS-ory w natarciu =- obrzydliwe komentarze

 6. 6
  +4
  ~ TEN TAMTEN
  Środa, 21.04

  Do - prawda - A ty PIS-ar znowu w natarciu i ciągle nadajesz i marudzisz, czy wy to już w ogóle nie macie nic do roboty, tylko jątrzyć.

 7. 7
  +3
  ~ taczka jest zbędna
  Środa, 21.04

  Gdzie był w tym czasie Wróblewski? Tam gdzie jego miejsce, w ukryciu i odstawce. Kolejny raz pokazano mu jak ceni się jego "kwalifikacje" i cechy osobowości. Nikt już z nim niczego nie konsultuje i nie ustala, nawet Gustlik i czerepak. Kilka dni temu coś gaworzył jakby nie dostrzegał realiów. Trzeba coś umieć i chcieć a nie tylko słupować i trwać.

 8. 8
  +2
  ~ Trusowianin
  Środa, 21.04

  A gdzie na tych zdjęciach jest pierwszy obywatel Elbląga? Jakoś nie dostrzegłem,a mały raczej nie jest.

 9. 9
  +6
  ~ Do_pomorskiego
  Środa, 21.04

  ~ Ploterek Akurat ten portal, jako jawnie pro-Wróblewski i często ślepo anty-PiS-owski, jakoś nie dopisał już, że Gróbarczyk przyjal argumentację, że droga będzie zbudowana aż do samego portu, więc biorą to na siebie. Oczywiście, gdyby Grobarczyk stwierdził, że PiS nie dokończy drogi do portu to info elblag daloby to nagłówku na czerwono, żeby każdy zobaczył i jeszcze poprosiliby o felietion samego Wcisłę :) Trzeba jakoś zasiać antyrządowy jad, a teraz reporterzynom teraz jest głupio, bo nie mogą już argumentować, więc unkają rzetelnej informacji :) Poczytaj sobie u konkurencji, bo jest to szerzej opisane. Tak się wlaśnie manipuluje informacją.

 10. 10
  +1
  ~ Kondek
  Środa, 21.04

  Aż miło czytać, że w tak istotnej sprawie odnośnie całej inwestycji jest tak oczekiwany konsensus.Potwierdza to stare przysłowie, że zgoda zawsze buduje dla przyszłości pokoleń

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87680506706238