Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ ona
  Sobota, 17.04

  Chciałabym tylko przypomnieć ,że mija rok od zamknięcia szkół. To jest realny problem! Dzieci i młodzież w stanach depresyjnych, zniechęcenie, brak relacji, lęk o przyszłość... Bardzo trudna sytuacja. Wszyscy jesteśmy jak więźniowie z tym ,że więzień zna długość swojego wyroku... Zajmijmy się realnym problemem. Co daje taki czy inny ranking kiedy szkoły nie istnieją?!!! Budynki stoją puste. Szkoła jest tam gdzie się zalogujesz...

 2. 2
  --3
  ~ Pani
  Sobota, 17.04

  Wy pe. dały jedne obleśne tfuuu. Wara od Naszych dzieci. Sami się zarażajcie kiłami jak z du. Py do du. Py sobie pchacie

 3. 3
  +7
  ~ myślcie o "innych"
  Sobota, 17.04

  Szkoły w idiotyczny sposób "wzmacniają" atrakcyjność rekrutacyjną. Warto jednak mieć wyobraźnię, bo za chwilę będzie powszechnie i na długie lata utrwalona wersja : - do jakiej budy chodzisz? - do tej z lesbami, a ty? _ ja jestem u transwestytów. Ty, Ziutek , a ty chodzisz do pedałów - czujesz? I wiele podobnych. skoro jeszcze nie ma piekła, to durnie je zbudują zupełnie nie rozumiejąc co oznacza tolerancja. Ktoś powinien przerwać ten chocholi taniec, bo doprowadzi on do tragedii. wtedy nawet rodzice ochłoną. Pomóżcie "innym" ale nie publikujcie debilizmu i nie wymuszajcie by otoczenie interesowało się waszymi upodobaniami. Popatrzcie - w kk zawsze pedałowali, ale gdy było o tym cicho to tylko bezpieka łapała księdza za cock. Gdy jest hałas bez konsekwencji, to cyklistów przybywa.

 4. 4
  +1
  ~ hd
  Sobota, 17.04

  Szkoła pedalska numer 1, to brzmi dumnie. Nakręcajcie ten obłęd, skończy się pogromami.

 5. 5
  +3
  ~ Aga
  Sobota, 17.04

  Ludzie...bójcie się Boga...co się dzieje na tym świecie:(

 6. 6
  +2
  ~ eblazanin
  Niedziela, 18.04

  Ale pedalom trzeba zrobic osobne toalety.

 7. 7
  +2
  ~ Dupek żołędny
  Niedziela, 18.04

  W Liceum Plastycznym w Gronowie kilka dzieciaków zmieniło płeć. Tylko nie wiem czy z chłopca w dziewczynkę czy odwrotnie.

 8. 8
  +10
  ~ Genowefa
  Niedziela, 18.04

  do ZWYKŁY OBYWATEL: masz rację każdy ma prawo żyć jak chce i wara mniejszości od narzucania większości swoich poglądów, przekonań czy orientacji seksualnych. Mniejszości istniały od tysięcy lat ale nigdy tak nachalnie nie próbowały przekonać tzw. normalnych do swoich orientacji. Dopóki przedstawiciele mniejszości nie obnosili się ze swoimi upodobaniami żyli wśród nas, uczyli się i pracowali i nie wzbudzało to aż tyle niezdrowych czy wrogich reakcji. Jeżeli nawet się tak zdarzało to sporadycznie.

 9. 9
  +5
  ~ gtyuo
  Poniedziałek, 19.04

  halo, szkoła ma być przyjazna wszystkim i wolna od ideologii.

 10. 10
  +4
  ~ rodzic
  Wtorek, 20.04

  a ja cieszę się, że taki ranking powstaje - wiem chociaż łatwiej przed jakimi szkołami uchronić moje dzieci - powiem więcej, cieszę się, że nawet już w reklamach w TV coraz bardziej nachalnie jest wbijana chora ideologia lgbt - dzięki temu wycofałem wszystkie swoje pieniądze i zamknąłem konto w Paribas banku, nie kupuję coca coli, nie kupuję szrotowych mebli z Ikea itp.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.