Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Wet
  Piątek, 16.04

  Co to jest? Prima aprilis już był. A może ranking szkół np. przychylnym katolikom.

 2. 2
  +10
  ~ empatii dla wszystkich
  Sobota, 17.04

  Tylko idiota mógł wpaść na pomysł takiego rankingu. A ten co "stoi po stronie młodzieży" ma nawet przywilej "redakcyjny" - może pisać ile chce , bo jest lgbt. Wkrótce będziecie sobie życzyć oceny organoleptycznej waszych genitaliów. "Inni" byli i są od zawsze i nawet w kk nie żądali przywilejów oraz ostentacyjnie nie oczekiwali podziwu dla swojej inności. Tematy ekologii, emancypati, aborcji, się zużyły. Znaleziono zlepek debilizmu nazwany lgbt. To twoja sprawa kim jesteś jeżeli nie pakujesz się z raciczkami w życie innych. "Stojący po stronie..." wymienia naukowe przypadłości psychiatryczne i biadoli niczym celebryta, że je ma w nieco mniejszym wymiarze niż inni z jego kręgu. Na szkolnym korytarzu nie widać kto jest kto ani co ma "tam". Bądźcie ludźmi a nie lgbt i kabaretową "Małgośką".

 3. 3
  +7
  ~ Jez
  Sobota, 17.04

  Komuś się w głowie pije......o przestańcie promować pedałów i inne dziwolongi niech sobie żyją w swoim świecie to już się robi chore niedługo te pajace będą chcieli większe prawa niż normalni ludzie

 4. 4
  +7
  ~ Leon
  Sobota, 17.04

  Ciekawe czy Ci co tak akceptują lgbt zgodziłby się by facet który uważa się za kobietę, wchodzil do przebieralni na basenie z ich córką lub żoną? Szybko by się taki tatuś bądź mamusia wyleczyl z „akceptacji” tej chorej inicjatywy

 5. 5
  +9
  ~ genetyka i obyczaj
  Sobota, 17.04

  ~Jez - "oni" też są normalni , tak jak ja i ty. Nie zgadzam się jedynie na to aby z powodu swojej normalnej inności mieli więcej przywilejów niż pozostali ludzie. Nie chcę być ocierany przez kogoś kto tego potrzebuje i robi to w autobusie, sklepie, kościele, bo ma przywilej z powodu inności. Nie chcę aby ktoś tej samej "pci" chwytał za mój palec boży lub całował. Nie zgadzam się też na upublicznianie takich zachowań. Zgadzam się na to aby ci ludzie bez przeszkód żyli nie wchodząc przemocą z buciorami (z pussy &cock) w moje życie . Jestem stary , ale nie pamiętam bym komukolwiek chciał prezentować moje preferencje czy eksponaty. Żyj i daj żyć innym - to dotyczy też lgbt. Ja mam rower, ale nie mam nic przeciwko pedałowaniu nawet na plebanii o ile przerzutki nie skrzypią na całą parafię.

 6. 6
  +3
  ~ RodemzElbląga
  Sobota, 17.04

  Uwaga! Panie i panowie wszystkich płci - łączcie się... ;p

 7. 7
  +2
  ~ oko
  Sobota, 17.04

  Ogrodzić płotem pod napięciem.

 8. 8
  +8
  ~ Norbert Koliński
  Sobota, 17.04

  A ja bym chciał ranking szkol przyjaznych katolikom i chrześcijaństwu, bo póki, co to tutaj trwa prawdziwa nagonka i szkalowanie.

 9. 9
  --12
  ~ BODZIO
  Sobota, 17.04

  Polska to Ciemnogród Katolicki,Zacofanie,brak tolerancji,

 10. 10
  --6
  ~ Jacek
  Sobota, 17.04

  Hej, hej - przecież w tym rankingu chodzi tylko o to, czy w danej szkole uczniowie czują się bezpiecznie. Czy osoby LGBT nie mogą czuć się bezpiecznie? A jak się czują zagrożone - czy nie mogą tego powiedzieć?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.