Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ Julia
  Piątek, 16.04

  Drodzy Państwo, nikt nie oczekuje od Państwa że poślą Państwo swoje pociechy do TAKIEJ szkoły. Osoba ukrywająca się pod pseudonimem 'mieszkaniec' zarzuca autorowi ukrywanie się pod inicjałami.. W taki razie dlaczego Pan/Pani robi to samo? Panie Janie, zwraca Pan uwagę na dziewczyny ubrane na czarno w wojskowych butach, mam rozumieć że tak samo reaguje Pan na dziewczyny z klas mundurowych?

 2. 2
  +26
  ~ PB
  Piątek, 16.04

  Czeka nas "fajna" przyszłość, jeśli się nie opamiętamy. Czyli może być między innymi taka sytuacja w szkole, że Jasiu w danym momencie poczuje się dziewczyną i zażąda, że ma prawo korzystania z toalety damskiej, bo on tak czuje i ma do tego prawo. Oczywiście to jeden z wielu wariantów myślenia LGBT. Szkoła w przyszłości może być szkołą idiotyzmów. Będziemy mieć 5 płci gdzie w zależności od naszego samopoczucia, możemy być kim chcemy, wchodzić w relacje seksualne z kim chcemy itd.

 3. 3
  --30
  ~ ZAKANALAK
  Piątek, 16.04

  Ale tu Prostaków Katolików PIS.

 4. 4
  --13
  ~ Kryspin
  Piątek, 16.04

  Już widzę oczami wyobraźni przed szkołami przyjaznymi osobom LGBT+ - protestujących na pikietach członków Klubów Gazety Polskiej ze swoimi transparentami i Matką Boską w herbie na piersiach.

 5. 5
  +5
  ~ widz
  Piątek, 16.04

  @ ~ opus-chyba nie masz na myśli PIS-u,bo to nie prawica tylko klero-komuna.w kościele katolickim lobby pedalskie trzyma się mocno i ma protektorów w samym watykanie.

 6. 6
  +19
  ~ mama
  Piątek, 16.04

  Myślę, że w ten sposób szkoły robią sobie raczej antyreklamę, bo dzięki temu rankingowi wiem gdzie moje dziecko na pewno nie pójdzie. Słabe...

 7. 7
  +17
  ~ Stoicki Obserwator
  Piątek, 16.04

  Niektórzy chyba uważają, że los tzw. ludzi LGBT jest największym problemem Świata. Za kogo ta grupka ludzi się uważa? Pomysleć, że zaczęło się skromnie od wykreślenia w latach 70-tych ich "przypadłości" z listy zaburzeń. Teraz? Żądanie małzeństwa, adopcji, a do tego podziwu i traktowania tych ludzi ponad innych. Daj komuś palec, a weźmie całą ręke. I czemu już w szkole, dzieciom, tłoczą do głów kwetie związane z seksualnością? To się już ociera o pedofilię. Zawsze, gdzie Lewica, tam seksualizacja dzieci. Przypadek? Lewactwo ma chyba jakąś obsesję na punkcie różnych zboczeń. W ich świecie kwestie tzw. ludzi LGBT to chyba priorytet przed fizyką czy matematyką :) Dopóki, tak, jak w tym przypadku, będą ładować czyjeś prywatne sprawy na poziom publiczny, ludzie będą nimi gardzić i tyle

 8. 8
  +4
  ~ basta!
  Piątek, 16.04

  Wolę wychowanie dla tolerancji a nie macanie po nabiale dla sprawdzenia czy Witek to Małgosia. Czas najwyższy zakończyć wynaturzające normalność rankingi. No, może niech zostanie ranking kto zrobił większą kupę. Gerhard mówi, że Wróblewski "dużo robi".

 9. 9
  +7
  ~ debiliści też ranking !
  Piątek, 16.04

  Koledzy chcą się spotkać i telefonicznie ustalają szczegóły: - a gdzie ty teraz jesteś? - na Grodzkiej; - a ja myślałem , że w Kaliszu! Tak będzie wyglądała rozmowa w klubie LGBTQ. Co do idiotycznego "rankingu - nie dziwi lider, bo "artyści" zawsze byli kimś innym niż byli. Bohema na golasa jeździła po Zakopanem dorożkami każąc obserwatorom tolerować ich fujarki.

 10. 10
  +15
  ~ betti
  Piątek, 16.04

  Wystarczy tolerancja...brak słów.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.