Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --16
  ~ Matka uczniów
  Piątek, 16.04

  Co tu się dzieje... Jaki koszmar, brak tolerancji, zrozumienia, empatii... Ideologia LGBT?? Czy wiecie, co mówicie?? Powtarzane bzdury pełne nienawiści,którymi karmi nas rząd.. brak własnego rozumu przebija się przez te komentarze. Wasze dzieci okazacsie nie hetero, zobaczycie co będzie. Chociaż najgłośniej krzyczą o "ideologii" o "wyrzucaniu że społecznośnosci" i innych potwornych rzeczach właśnie zakompleksieni ukryci homoseksualiści,którzy boją się przyznać nawet przed najbliższymi. Ranking jest super, ważny dla młodzieży. Jak się kiedyś jakaś młoda lesbijka lub młody gej powieszą,to będzie Wasza wina. A to mogą być wasze dzieci,które nie wytrzymają presji. Chcecie mordować własne dzieci??

 2. 2
  --15
  ~ jakub
  Piątek, 16.04

  kochani elblążanie, akurat sprawa osób lgbtq+ jest w szkołach bardzo ważna. to właśnie w tym miejscu nawiązujemy jakieś relacje, rozwijamy się społecznie. szkoła powinna być miejscem przyjaznym dla wszystkich, gdzie nikt nie będzie się czuć gorzej, dyskryminowany ze względu na pochodzenie, zamożność, płeć czy orientację seksualną. dlatego uważam, że ten ranking jest krokiem na przód, w którym dzieci będą się czuły dobrze ze samym sobą. to nie jest sprawa polityki, tu chodzi o ludzi, młodych ludzi.

 3. 3
  --8
  ~ zwykły obywatel
  Piątek, 16.04

  KAŻDY MA PRAWO ŻYĆ JAK CHCE !!!! I ch..j ideologi pisowskiej do tego !!!

 4. 4
  --4
  ~ kali
  Piątek, 16.04

  Wolę sąsiada ze środowiska LGBT jak złoczyńca hetero lub pedofila z KK.

 5. 5
  --12
  ~ kasek
  Piątek, 16.04

  Brawo dla matka uczniów.A Do Benek to myślę ze takich jak ty należy wyrżnąć i świat będzie o niebo lepszy.CIEMNOGRÓD PISOWSKI!!!!!!!

 6. 6
  --3
  ~ Uczeń
  Piątek, 16.04

  Pragnę przypomnieć niektórym z Państwa że na poziomie szkoły średniej to Państwa dzieci będą samemu wybierać szkoły... Proszę mieć też na uwadze że wasze dzieci wcale nie muszą być takie hetero, a należeć już do społeczności LGBTQ+ bez państwa wiedzy

 7. 7
  +8
  ~ Małgosia
  Piątek, 16.04

  Przydałby się ranking szkół apolitycznych...

 8. 8
  +3
  ~ uiyIK
  Piątek, 16.04

  Kali .to juz nie ta moralnosc Kalemu zabrac krowe , Kali moze .Nie wciskac dziadostwa na siłe .

 9. 9
  +10
  ~ Murzyn nie jest murzyn
  Piątek, 16.04

  Wszyscy zainteresowani propagowaniem swojego "ja" - podajcie jeden przykład z Elbląga i regionu szykanowania kogoś ze względu na jego prywatne preferencje na ułożenie sobie życia. Czy znacie szkołę w której "inny" byłby dyskryminowany? Ja takich przypadków nie znam. Nie chcę aby ktokolwiek pod pretekstem np. lgbt narzucał mi swój zapach, genitalia, "wyższość" bo jest pod ochroną, ... . Dostanie taki "pałę" za brak wiedzy i będzie wył, że jest "pciowo" dyskryminowany. Ja ogłaszam, dla równowagi i politycznej poprawności, ranking szkół, toj-toji, skwerów, rowerów, ..., dla heteroseksualnych. W sklepie i autobusie zanim powiem "Dzień dobry pani" muszę zapytać czy "on" to "on" albo "ona" to "ona" bo będzie skandal nietolerancji. Bądź kim chcesz i pedałuj.

 10. 10
  --12
  ~ Stoję po stronie młodzieży
  Piątek, 16.04

  Nie wiem w jaki sposób... Po prostu nie rozumiem jak ludzie... Dorośli ludzie!!! Osoby, które same posiadają dzieci! Nie jestem w stanie pojąć, jak możecie tak pisać, rozsiewać jad. Jestem uczniem, który właśnie wybiera szkołę. Przez nagonkę na LGBT mam stany depresyjne, czasami nic mi się nie chcę, nie widzę sensu w niczym. Czuję się jakbym był uważany we własnym kraju za jakiegoś terrorystę. Spojrzenia ludzi, okropne komentarze, strach przed wyjściem z domu bez gazu pieprzowego, tak właściwie to wszystko doprowadziło mnie do tego stanu, że praktycznie z niego nie wychodzę. Mam lęk społeczny. Chciałbym po prostu normalnie żyć. Chciałbym żyć pełnią życia, mieć ustabilizowany związek, dom, rodzinę, być szczęśliwym, spełniać się. Chciałbym wziąć małżeństwo z drugą połówką, wyjść na spacer, trzymając się za ręce, nie bojąc się jej przytulić. Chciałbym, aby ludzie nie patrzyli na mnie krzywo przez szerzenie nagonki o ideologii LGBT i aby nie używali w stosunku do mnie agresji psychicznej i fizycznej. Chcę żyć. Żyć. Nie jest to tutaj możliwe. Teraz zastanówcie się. Pomyślcie nad swoimi dziećmi, wnukami, siostrzeńcami, bratankami. Być może wśród Was są osoby, które na pozór nie różnią się zupełnie niczym - i tak rzeczywiście jest, ponieważ kochają w identyczny sposób, co każdy. Ale pomyślcie, że każdego dnia wychodzą z domu, z duszącym uczuciem wewnątrz siebie, ponieważ muszą udawać kogoś kim nie są. Muszą udawać, aby nie być narażone na niebezpieczeństwo. Muszą udawać, bo nie mają odwagi powiedzieć Wam prawdy o sobie - właśnie ze względu na Wasze zachowanie!!! Bo wiedzą, co sądzicie na ten temat... I kiedyś już będzie za późno. Jedyne co będzie można zrobić, to odwiedzić je na cmentarzu. Nienawiść rodzi śmierć. Dlatego ranking takich szkół jest potrzebny, aby przez część swojego życia, młodzież czuła się bezpiecznie. Dziękuję.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.