Niedziela, 2.10.2022, Imieniny: Slawa, Dionizy, Teofil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 08.04

  Gdyby uwzględniać te wszystkie protesty, to w Polsce nie można by było wybudować żadnej nowej drogi. Już Tusk to zmienił jak budowali autostrady na EURO.

 2. 2
  --1
  ~ Czesław
  Czwartek, 08.04

  Zdzisław oddaj swoją ziemNie i nie marudź! Wszyscy z wyspy będą Cię chwalić !

 3. 3
  +2
  ~ Mieszkaniec
  Czwartek, 08.04

  Łatwo jest komentować gdy sprawa dotyczy innych, a nie mnie osobiście. Mieszkańcy którzy zostali postawieni przed faktem dokonanym sprzeciwiają się inwestycji w tak realizowanej formie, ponieważ nie była w żaden sposób konsultowana z zainteresowanymi. Wywłaszczenie z prywatnych gruntów w celach publicznych powinno odbywać się gdy nie ma innej możliwości, a nie wtedy gdy jest to rozwiązanie najtańsze z wariantów, które spowoduje znaczne uciążliwości mieszkających w pobliżu. Nie jesteśmy przeciwni budowie mostu, rozumiemy ze ta inwestycja jest potrzebna, lecz brak omówienia z mieszkancami w bliskim położeniu realizowanej inwestycji budzi nasz sprzeciw.

 4. 4
  +1
  ~ V.
  Piątek, 09.04

  Nowakowo to stan umysłu. Tutaj społeczeństwo jest wiecznie niezadowolone ze wszystkiego, wiecznie narzekające, choćby im d...py miodem smarowali. Ze sobą się kłócą, piszą na siebie nawzajem donosy i skargi. Nikt im nigdy nie dogodzi. Zaorać całą wyspę i posiać kukurydzę.

 5. 5
  0
  ~ do v.
  Piątek, 09.04

  ""Dopóki nie było internetu nie wiedziałem że na swiecie jest tylu idiotów.""

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92016506195068