Czwartek, 4.03.2021, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ kkk
  Ponad tydzień temu, Piątek, 19.02

  Odpowiedź pana Jocza powala, czy naprawdę jeszcze ten pan zajmuje się promocją i turystyką?

 2. 2
  +4
  ~ L
  Ponad tydzień temu, Piątek, 19.02

  Najpierw naprawcie zepsute płyty chodnikowe po tych imprezach!!! Zabić się można !!!! Tfu

 3. 3
  +4
  ~ przestańcie udawać
  Ponad tydzień temu, Piątek, 19.02

  Zarówno wybrańcy jak i urzędnicy miejscy, to całkowita emanacja elektoratu. Dlaczego dziwicie się że tacy mądrzutcy przez kilkanaście lat grzeją w fotel skoro sami dajecie im pozwolenie na bmw. Lajkonika czy Jarmarku Dominikańskiego miasta nie finansują ale na nich zarabiają. Myślę, że tak powinno być też w Elblągu i Psiej Wólce. Jako "gwiazdę" Elbląg ma ośmio oktawową śpiewaczkę kochającą miasto. Tylko zarabiać! Ale gadanie kosztuje miasto co widać na kontach "radnych" - "posiedzenia komisji " dodatkowo płatne. Dziwna, z efektem whyno , aktywność "radnych" i zarządu miasta - od kilku lat nie słyszałem co zrobili tylko ciągle że mają pytania i wizje. Odkażalniki czy to co ma Straż Graniczna? Może ktoś z wybrańców ma rodzinę w Columbii. Niepokojące omamy.

 4. 4
  0
  ~ ZElbląga
  Ponad tydzień temu, Piątek, 19.02

  Po tym artykule ratusz do wymiany

 5. 5
  --2
  ~ tywieszkto
  Ponad tydzień temu, Piątek, 19.02

  znowu ten nudziarz z wołaniem o referendum!

 6. 6
  0
  ~ Nie idźcie tą drogą.
  Ponad tydzień temu, Sobota, 20.02

  Trwa pandemia, ludzie umierają, Rząd nie potrafi skutecznie z nią walczyć, a Polacy kpią z zagrożenia i swoją postawą totalnie łamią jedynie skuteczne nakazy sanitarne. I nie ma nadziei, że pandemia w tym roku zostanie zwalczona. A tu durne pytania o różne masowe imprezy i jeszcze krytyka decyzji zakazujących ich organizowania. Czyżby zwyciężyła filozofia Pana Jacka K. , że mimo pandemii można się bawić na zbiorowych imprezach. Jeśli już w Elblągu mają być takowe zorganizowane, to proponuję, aby urządzić je na Dębicy. Przynajmniej zaoszczędzi się na kosztach transportu. No i w czasie świętowania z racji miejsca zostanie zapewniony odpowiedni nastrój.

 7. 7
  0
  ~ huć i racjo
  Ponad tydzień temu, Sobota, 20.02

  ~kiki - miej pretensje do emerytowanego inspektora że urodził tak ważne pytanie i do Jocza, że częściej mówi niż Loniek. Ale czy sensownie? Do końca pandemii szlaban na zbiorówki , ale to powinien wyraźnie ryknąć Witold z Antonim. kto chce może jechać do Gdańska jeżeli Dominikalia się odbędą. można też , jak w ubiegłym roku, nie badać w Elblągu na C-19 i pootwierać wszystko.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80363702774048