Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ MAN
  Czwartek, 10.12

  Witam-pierwsze spostrzeżenie kto normalny tego faceta z Torunia nazywa ojcem jakieś nieporozumienie, ojcem to jest on dla swoich dzieci które pozostawił w Niemczech-z czasów kiedy miał roczną przerw w życiorysie (NO ZDARZYŁO MU SIĘ A KOMU SIĘ NIE ZDARZA),po drugie koledzy po fachu-księdza z osiedla zatrudnieni w siedzibie sekty pisowskiej na Robotniczej są autorytetem tylko dla okradanych dziadków i babci z ich rent i emerytów.Ale oni poumierają a młodzi wypną na was cztery litery, ta wasza stodoła powinna być wyburzona aby śladu po was nie było ,niedobitki klechy wtedy wyemigrują do tego z Torunia i tam niech się walcują na potęgę-taka jest wasza przyszłość i oby jak najszybciej nastała

 2. 2
  --3
  ~ eh rzetelność infoel
  Czwartek, 10.12

  O. Rydzyk napisał: "W mojej wypowiedzi odnosiłem się do atmosfery medialnej, która ferując przedwczesne wyroki utrudnia właściwym organom rzeczowe zbadanie problemu, dogłębne wyjaśnienie jego przyczyn, aby ofiary mogły otrzymać niezbędne zadośćuczynienie, a Kościół - również zraniony takimi czynami - środki zaradcze na przyszłość" m.in. dalej: "każdy niegodny czyn jest grzechem, a dopuszczający się go jest grzesznikiem, który nawróciwszy się, powinien prosić Boga o miłosierdzie". "Zarazem jednak grzech seksualnego molestowania małoletnich jest przestępstwem, które winno być traktowane zgodnie ze wskazaniami Kościoła i procedurami prawa cywilnego". Ps. księdzu z osiedla już ktoś napisał, że oprócz marszów wściekłych bab, czeka teraz aż ten ksiądz wybierze się na marsz w obronie rodziny!

 3. 3
  --2
  ~ ciekawy
  Czwartek, 10.12

  KTO TO JEST TEN KSIĄDZ RAFAŁ I SKĄD?? PODSZYWA SIĘ POD REDYMPORYSTÓW CZY JAKIŚ JECHOWY!! ALBO Z KOMUNISTYCZNEGO KOŚCIOŁA POLSKIEGO ZAŁOŻONEGO PRZEZ UB!!!

 4. 4
  --4
  ~ elblązanin
  Czwartek, 10.12

  gdzie jest kościół św.Donalda???

 5. 5
  --3
  ~ Polak-patriota-katolik
  Czwartek, 10.12

  Na Częstochowskiej,legionów mieszkają sami ukraińcy z UPA i TW co współpracowali z UB i ksiądz im się trafił z tej samej opcji!!!Ci mieszkańcy rezuny notorycznie niszczą rondo i tablice poświęcona obrońcom Birczy

 6. 6
  +3
  ~ Kryspin
  Czwartek, 10.12

  "Polak, patriota, katolik" - gdzieś to już słyszałem. Cha!!! To przecież motto Ferdka Kiepskiego.

 7. 7
  +1
  ~ kek
  Piątek, 11.12

  Jakby episkopat i kościół miał jaja to już dawno tego pasożyta z Torunia by wywalił z kościoła i nie chciał by mieć z nim nic wspólnego. Zakazał by mu prowadzenia radia i informował w kościołach że Radio Maryja służy tylko do prania mózgów i wyciągania kasy. Niestety siedzą tam same partyjne komuchy które nie robią nic aby pozbyć się tego pasożyta i szkodnika z życia publicznego. Mohery niedługo wymrą, wtedy kościół obudzi się ale będzie za późno. Rydzyk też umrze, swoich milionów do piekła nie zabierze. Ludzie widzą co się dzieje i są masakrycznie odpychani od kościoła własnie przez ludzi najbardziej z nim związanymi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.72434306144714