Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
niech kobieta urodzi i odda to dziecko tym wszystkim przeciwnikom na wychowanie bez prawa oddawania do okien życia czy innych domów opieki a przed wszystkim panu Jarosławowi współczuję kobietom które są na to skazane
Super !!! Ciekawe ilu po tej demonstracji będzie chorych na Covid 19 ???
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
niech kobieta urodzi i odda to dziecko tym wszystkim przeciwnikom na wychowanie bez prawa oddawania do okien życia czy innych domów opieki a przed wszystkim panu Jarosławowi współczuję kobietom które są na to skazane
Super !!! Ciekawe ilu po tej demonstracji będzie chorych na Covid 19 ???