Czwartek, 29.10.2020, Imieniny: Wioletty, Serafina, Felicjana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (30)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ lol
  Środa, 16.09

  Nie potrafisz się swoim nickiem podpisać pajacu? Jakbyś ty rządził w Elblągu i tobie by z góry zakręcano dopływ pieniędzy i dodatkowo obciążano dodatkowymi kosztami to oczywiście wg ciebie jesteś winny ty, a nie ten który obcina ci kasę i dowala kosztami? Typowe "myślenie" pisowca...

 2. 2
  --3
  ~ kiki
  Środa, 16.09

  No i to jest prawidłowe działanie.

 3. 3
  +9
  ~ Ukarać
  Środa, 16.09

  A ci na zdjęciu gdzie maseczki o odstępy. Nam nakazujecie noszenie a wy nadal NADLUDZIE . Prawo o pandemi obowiązuje wszystkich WAS TEŻ.

 4. 4
  +10
  ~ Qwerty
  Środa, 16.09

  1. A co się stanie jak będzie koronawirus na oddziale? Rozumiem ze trzeba będzie jechać do Pasłęka, Olsztyna itd. 2. Niestety porody w wojewódzkim są specyficzne - planowo nie rodzi się w weekendy. Dajemy oksytocyne i jest git. Nie wiem jak było na Żeromskiego.

 5. 5
  +7
  ~ mamuśka
  Środa, 16.09

  Żeby stworzyć nowy oddział pediatrii na Żeromskiego remont nie wystarczy! Nie wiem, czy wystarczy kapitalny remont! Poza tym pozostaje jeszcze kwestia pełnej diagnostyki dziecka, zapewnienie specjalistów w każdej dziedzinie, czy Żeromskiego dysponuje takimi? I jeszcze jedno: czy wiedzą nasi reformatorzy ile osób z personelu się tam wybiera?

 6. 6
  +3
  ~ Bardzomadrywyborca
  Środa, 16.09

  Koalicja musi wygrać w końcu wybory i wprowadzić EURO, wreszcie ceny spadną i pobudują szpitale, a strumien ogromnych pieniędzy spłynie do okradzionych przrz PiS samorządów.

 7. 7
  +7
  ~ Madka
  Środa, 16.09

  Jaka chirurgia dziecięca? Lada moment nie będzie tam lekarzy do pracy! Zaczną się masowe pielgrzymki do Olsztyna i Gdańska.

 8. 8
  +6
  ~ Leon57
  Środa, 16.09

  brawo zwijający mam pytanie co jeszcze zwiniecie bo jeszcze zostało trochę do zwinięcia bo te tłumaczenia dla mnie są co najmniej mętne procedury kasa stołek trakty i coś jeszcze sam nie wiem co a gdzie człowiek gdzie rodząca kobieta gdzie opieka nad nią gdzie są stworzone warunki dla niej NIE MA przykład proszę bardzo kobieta po cesarce dwa dni i do domu a co dalej nieważne ze po kilku godzinach wraca na sygnale a co z nowo narodzonym dzieckiem nieważne niech ktoś nim się zajmie a co ważne trakt procedury kasa stołki. Jest to przykład z życia a kiedyś po cesarce kobieta była pod opieką średnio 6 dni ale to były stare zamierzchłe czasy biedne i siermiężne ale człowiek wypisywany do domu wiedział że jest ok pozdrawiam zdrowych

 9. 9
  +7
  ~ WAL
  Środa, 16.09

  A tych dwóch panów na zdjęciu to gdzie będą rodzić ? Wyglądają bowiem na ciężarnych !

 10. 10
  --7
  ~ xxoxx
  Środa, 16.09

  A jaka różnica który szpital skoro lekarze Ci sami? w straym szpitalu dochodziło do zbyt wielu błędów przy porodach. moim zdaniem zmiana na plus. w szpitalu wojewódzkim mają bardzo dobry sprzęt i III STOPIEŃ referencyjnosci.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0751340389252