Czwartek, 28.09.2023, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Racjonalny
  Poniedziałek, 25.11

  Myślicie że jak nie będzie podzielników to będziecie mieli taniej. Ha ha ha. Ludzie obudźcie się, takie rzeczy jak prad, śmieci, i ogrzewanie będzie coraz droższe. Więc jedyne wyjście to ocieplanie budynków i racjonalne zużywanie ciepła. I nie mówię tu o tym żeby marznąć ale o tym żeby oszczędzać a nie kaloryfer na full i okno otwarte co można zobaczyć codziennie w blokach bez podzielników.

 2. 2
  +4
  ~ strach
  Poniedziałek, 25.11

  Mam pytanie do tej osoby co mówi ze podzielniki są wymagane prawem, pytam się jakim bo w czym jest mierzone to ciepło? bo z fizyki pamiętam ze ciepło mierzy się w dżulach a podzielniki mierzą je w jednostkach nie ma czegoś takiego jak jednostka w układzie SI wiec Panie jesteś idiotą, a twój iloraz IQ ma chyba jedno liczbowa wartość.

 3. 3
  --2
  ~ Witold
  Poniedziałek, 25.11

  Właściciel nie jest lokatorem. Właściciel nie płaci czynszu.A lokator nie ma nic do powiedzenia, czy to tak trudno zrozumieć?

 4. 4
  --3
  ~ tylko socjalizm pisowski
  Poniedziałek, 25.11

  Podzielnik to jest takie coś jak licznik gazu? Jeden na klatce i wszyscy płacą solidarnie? Tak nam dopomóż????

 5. 5
  --1
  ~ protestuje
  Wtorek, 26.11

  moje podzielniki to się już tak rozbestwiły że oba się przeniosły na kaloryfer w pokoju poprzestawiały meble spod okna pod ścianę nie idzie się normalnie poruszać, codziennie mnie terroryzują każą zakręcać kaloryfer a mnie d... marznie, bardzo prawdopodobne że jak mnie nie ma w mieszkaniu albo jestem w kuchni to one współżyją ze sobą. że też te spółdzielce takie sodome i gmore krzewią

 6. 6
  +2
  ~ Zorro
  Wtorek, 26.11

  Mieszkańcy są sami sobie winnni. Po pierwsze że kiedyś zgodzili się na podzielniki po drugie że nie odwołują swoich prezesów i zarządów. Ludzie młodzi powinni ogarnąć te molochy w swoich spółdzielniach. Państwo powinno wreszcie rozpieprzyc te twory.

 7. 7
  +5
  ~ Erwin
  Wtorek, 26.11

  Mieszkam nad jarem i potwierdzam że mój blok był już malowany i kilka razy myty.Od północy i tam gdzie nie dociera słońce jest grzyb.Pani Urszula z ul.kasprzaka ma rację i walczy z tym styropianem i podzielnikami.Kredyt jaki śpóldzielnia chce zaciągnąć w banku będzie na wiele lat obciążał lokatorów.Gdzie są pieniądze płacone latami na fundusz remontowy.prezes powinien wykazać ile wpłynęło na fundusz remontowy na dany blok ,co zrobiono i na co zostały wydane. .powinno być ścisłe rozliczenie.Podejrzewam że te środki zostały rozmyte.

 8. 8
  --1
  ~ co za ciemnota
  Czwartek, 28.11

  przecież ty ich Erwin na każdym walnym rozliczasz, co k.. nie wiesz co robisz

 9. 9
  0
  ~ lokator
  Piątek, 29.11

  do -co to za ciemnota: każdy mieszkaniec powinnien otrzymać kosztorys inwestycji i jaka kwota jest do spłaty na każdy lokal . Po zamknięciu każdego okresu rozliczeniowego np: 2018r. S.M. powinna poinformować lokatorów , z kwoty takiej a takiej spłacono tyle. pozostało tyle , wtedy jest przejrzystość finansowa, ale w tej SM takiej praktyki się nie stosuje!!!

 10. 10
  0
  ~ Arekom86
  Wtorek, 15.12

  tylko zastanawia mnie co ma rosnący glon na ścianie północnej lub zacienionej (między budynkami) do temperatury wewnątrz pomieszczeń jaki wpływ ma na elewacje temperatura w mieszkaniu czy jest 18 czy 22 stopnie. Jeżeli blok jest po termomodernizacji i ma 15 cm styropianu to jaki ma to wpływ na temperaturę elewacji, te zdjęcia to jakiś żart jak by zrobili zdjęcia wilgoci w środku to rozumiem. Sam mam w domu elektroniczne podzielniki (Sielanka) i bardziej denerwuje mnie fakt że mam pokój nagrzany prądem. Nie odkręcam grzejnika cały rok nawet zmieniłem głowice na grzejniku na elektroniczną która ma opcje wykrywania otwartego okna ponieważ głowice manualne nawet przy ustawianiu na 0 otwierają się przy 6-7 stopniach a o to nie trudno jak się wietrzy, a podzielnik i tak liczy swoje.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0976960659027