Czwartek, 4.06.2020, Imieniny: Helga, Karol, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (49)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Racjonalny
  Poniedziałek, 25.11

  Myślicie że jak nie będzie podzielników to będziecie mieli taniej. Ha ha ha. Ludzie obudźcie się, takie rzeczy jak prad, śmieci, i ogrzewanie będzie coraz droższe. Więc jedyne wyjście to ocieplanie budynków i racjonalne zużywanie ciepła. I nie mówię tu o tym żeby marznąć ale o tym żeby oszczędzać a nie kaloryfer na full i okno otwarte co można zobaczyć codziennie w blokach bez podzielników.

 2. 2
  +4
  ~ strach
  Poniedziałek, 25.11

  Mam pytanie do tej osoby co mówi ze podzielniki są wymagane prawem, pytam się jakim bo w czym jest mierzone to ciepło? bo z fizyki pamiętam ze ciepło mierzy się w dżulach a podzielniki mierzą je w jednostkach nie ma czegoś takiego jak jednostka w układzie SI wiec Panie jesteś idiotą, a twój iloraz IQ ma chyba jedno liczbowa wartość.

 3. 3
  --2
  ~ Witold
  Poniedziałek, 25.11

  Właściciel nie jest lokatorem. Właściciel nie płaci czynszu.A lokator nie ma nic do powiedzenia, czy to tak trudno zrozumieć?

 4. 4
  --3
  ~ tylko socjalizm pisowski
  Poniedziałek, 25.11

  Podzielnik to jest takie coś jak licznik gazu? Jeden na klatce i wszyscy płacą solidarnie? Tak nam dopomóż????

 5. 5
  --1
  ~ protestuje
  Wtorek, 26.11

  moje podzielniki to się już tak rozbestwiły że oba się przeniosły na kaloryfer w pokoju poprzestawiały meble spod okna pod ścianę nie idzie się normalnie poruszać, codziennie mnie terroryzują każą zakręcać kaloryfer a mnie d... marznie, bardzo prawdopodobne że jak mnie nie ma w mieszkaniu albo jestem w kuchni to one współżyją ze sobą. że też te spółdzielce takie sodome i gmore krzewią

 6. 6
  +2
  ~ Zorro
  Wtorek, 26.11

  Mieszkańcy są sami sobie winnni. Po pierwsze że kiedyś zgodzili się na podzielniki po drugie że nie odwołują swoich prezesów i zarządów. Ludzie młodzi powinni ogarnąć te molochy w swoich spółdzielniach. Państwo powinno wreszcie rozpieprzyc te twory.

 7. 7
  +5
  ~ Erwin
  Wtorek, 26.11

  Mieszkam nad jarem i potwierdzam że mój blok był już malowany i kilka razy myty.Od północy i tam gdzie nie dociera słońce jest grzyb.Pani Urszula z ul.kasprzaka ma rację i walczy z tym styropianem i podzielnikami.Kredyt jaki śpóldzielnia chce zaciągnąć w banku będzie na wiele lat obciążał lokatorów.Gdzie są pieniądze płacone latami na fundusz remontowy.prezes powinien wykazać ile wpłynęło na fundusz remontowy na dany blok ,co zrobiono i na co zostały wydane. .powinno być ścisłe rozliczenie.Podejrzewam że te środki zostały rozmyte.

 8. 8
  --1
  ~ co za ciemnota
  Czwartek, 28.11

  przecież ty ich Erwin na każdym walnym rozliczasz, co k.. nie wiesz co robisz

 9. 9
  0
  ~ lokator
  Piątek, 29.11

  do -co to za ciemnota: każdy mieszkaniec powinnien otrzymać kosztorys inwestycji i jaka kwota jest do spłaty na każdy lokal . Po zamknięciu każdego okresu rozliczeniowego np: 2018r. S.M. powinna poinformować lokatorów , z kwoty takiej a takiej spłacono tyle. pozostało tyle , wtedy jest przejrzystość finansowa, ale w tej SM takiej praktyki się nie stosuje!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.