Środa, 27.09.2023, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (50)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ lokator
  Poniedziałek, 25.11

  Zresztą od kiedy ja mam w bloku podzielniki to jest jedno wielkie oszustwo nie tylko u mnie. Niedopłaty czasem przychodzą niektórym do tysiąca złotych. Na dodatek jeszcze niedawno wymienili nam na niby nowoczesne podzielniki i założyli je nie jak wcześniej na środku kaloryfera, tylko w najgorętszym punkcie przy zaworze. Oczywiście spółdzielnia razem z dostawcą ciepła nic sobie z tego nie robi ignorując wszystkich po kolei mówiąc że jest prawidłowo i nie ma to żadnego wpływu. Nie wiem jak skończy się sytuacja, ale ponoć zbiorowy pozew się szykuje, bo moje osiedle pod tym względem jest najgorsze w mieście co słyszałem. Więc sam nie wiem jak to dokładnie z tym jest, ale ogólnie słyszę więcej pozytywów od ludzi bez podzielników niż u ludzi co je mają.

 2. 2
  +5
  ~ Lukstorpeda
  Poniedziałek, 25.11

  Precz z podzielnikami! Nigdzie się nie sprawdziły! Nie zastraszanie ludzi! A komentarze obrażające ludzi świadczą tylko o tych, co je piszą

 3. 3
  +4
  ~ lokator
  Poniedziałek, 25.11

  Dziękuję osobie , która miała odwagę napisać o tym problemie , mieszkańcy dawno o tym mówili , ale byli zastraszani , a są to problemy naszego życia codziennego i nie możemy dać się terroryzować .

 4. 4
  +4
  ~ Podzielnik
  Poniedziałek, 25.11

  Podzielniki wyparkowe to są niewypały. Po wyroku sądu w sprawie właśnie dotyczącej podzielników wyparkowych jedna ze spółdzielni musiała wymienić podzielniki na bardziej miarodajne, cyfrowe z odczytem radiowym. Od tamtej pory skończył się cyrk z niedopłatami za ogrzewanie.

 5. 5
  +5
  ~ lokator
  Poniedziałek, 25.11

  SM Zakrzewo ustaliła regulamin kosztów zmiennych do kosztów stałych 40:60 , według eksperta powinno być 15% na koszty zmienne , na tym traci oczywiście lokator.

 6. 6
  +2
  ~ nowa
  Poniedziałek, 25.11

  Ludzie nie mają pojęcia o tym co pisza, dlaczego osoby starsze zakręcają kaloryfer aby podzielnik nie wykazał jednostek, ponieważ boją się dopłat za ogrzewanie , bo mają niskie emerytury. Proszę się zastanowić i mieć trochę ematii zanim kogoś ocenicie. Jaki to jest komfort życia.

 7. 7
  +7
  ~ to ja
  Poniedziałek, 25.11

  Mieszkańcy Zawady którzy nie mają zainstalowanych podzielników ŁĄCZCIE SIĘ.Nie dajmy się skubać spółdzielni.Mamy PRAWO mieszkać w ogrzewanych mieszkaniach,a spółdzielnia ma OBOWIĄZEK ciepło nam zapewnić.Ponosimy za ten fakt ofiarę zawartą w czynszu.Nie można płacić dwa razy za to samo! I do tego jeszcze ponieść koszty instalacji owych podzielników. Można wejść na stronę w internecie"podzielniki ciepła opinie"i naczytać się do woli o perypetiach ludzi z całej Polski związanych z podzielnikami-chcecie przez to przechodzić?Same podzielniki są podejrzanym urządzeniem odsyłam do strony https://www.fakt.pl/pieniadze/nieruchomosci/rachunki-za-ogrzewanie-podzielniki-ciepla-sa-niesprawiedliwe/e1m0b4b. No ściema totalna.I jeszcze-skoro mieszkańcy nie chcą po co spółdzielnia forsuje temat na siłę

 8. 8
  +4
  ~ zcc
  Poniedziałek, 25.11

  to prawda rozmawialam z tym co matuje podzielniki powidzial ze spoldzielnia i monterzy oraz ci co obsluguja zapisy maja z tego niezly interes bo nigdy nie oblicza sprawiedliwie bo to nie sa urzadzenia certyfikowanedo obliczania tylko uznaniowo rozliczane 2w swoj znany sposob to jest zwykle zdzierstwo nam podwyzszaja my bedziemy placic 22lata kredyt z odsetkami a ktos zbija pieniadze na ludziach utrzymujemy armie pracownikow spoldzielni pracownikow spolki ktora obsluguje podzielnikinajwyzszy czas skonczyc to panowanie jak bede miec chocby 100 zl doplaty skladam pozew do sadu za jawne oszustwo bo to nie sa zadne urzadzenia pomiarowe nie maja nawet legalizacji,popieram tych co nie dali sobie zalozyc podzielnikow ja zebym miala wybor to pana montera spuscilabym po schodach.

 9. 9
  +6
  ~ e-g
  Poniedziałek, 25.11

  Lokatorzy są właścicielami lokali w danym budynku - należy na zebraniu przegłosować za likwidacją podzielników i rozliczać ciepło np. wg metrażu mieszkania.

 10. 10
  +6
  ~ NIE Słup .
  Poniedziałek, 25.11

  Macie Radę Nadzorczą to walić do niej . W końcu to też mieszkańcy osiedla . Być może biorą jakieś pieniądze za pełnioną funkcję . Z waszych czynszy ??

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99065089225769