Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ kolejny stróż?
  Środa, 20.11

  Panie Ryszardzie, ma Pan dobre przemyślenia , ale ta to chyba kula i płot. Rzecznik to kolejny "ktoś" dla obu stron. Pokaż Pan w Elblągu kogoś kto się nie przyklei do władzy? W bidulu każda fucha dla dziecka, wnuka warta jest upadku. Jest dobre prawo i bardziej by się przydał darmowy prawnik dla uboższych mieszkańców. Rzecznik nie zdyscyplinuje kozła, czerepaka, ... Sam Pan widzi jak skołowali Antka, zesłupowali podwładnych dyr. szkół. Mechanizm, to referendum, ale w Elblągu to niczego nie zmieni, bo utworzyła się "elyta" zwana kl...ą. Skoro kww miał taki "program" (żaden program) a został u władzy, to nikt nie zmieni powiązań . Sam Pan "szuka" ciepła od kiedy włada miastem ta ekipa. Zna Pan też mentalność ludzi tworzących RM - nawet dieta radnego ucisza etykę. Wystarczy dekalog bez (1 ).

 2. 2
  +15
  ~ Zorany
  Środa, 20.11

  A rzecznik od mobbingu? Przydalby się , może w końcu niektórzy by sobie odpuscili Jakby smrodu kolo tyłka im puścić

 3. 3
  +11
  ~ Ryszard Klim
  Środa, 20.11

  Sorry , że wejdę na jednego konika ( jest ich wiele), czyli "ciepło" , ale to ostatni dobitny przykład upadku elbląskiej samorządności. Radni idą na sesję , wiedząc tylko jedno: mają "coś" czyli "model", którego nie ma, przegłosować. Mieszkańcom zabrania się głosu na sesji ! Zniszczono więc samorządowe stanowienie prawa. Przykro mi, że spolegliwość jest udziałem wielu, także Pana A. To, co się wydarzyło, w sposób sztandarowy staje się unaocznieniem wspomnianego Raportu F. Batorego. Czy jednak mamy się owinąć w "białe prześcieradła" i czekać? Aktywność społeczną spacyfikowano, ale opinia jest też siłą, kropla do kropli. Rzecznik, Kodeks, Skarga, inne- próbujmy. Czy nie wkurzy nas wiedza o tym, że najdroższa spółka "na minusie" obdarowuje setkami tysięcy naszych pieniędzy? Pzdr.

 4. 4
  --2
  ~ Do rzecznik...
  Środa, 20.11

  Jest ktoś taki, kto opracuje, to miejscowy Ferdek, on na wszystkim zna się, i wszystko wie, ma sokoli wzrok, to i dojrzy wszystko. Co do niezależności to trudno wypowiedzieć się, bo on i jego zespół zmienny jest.

 5. 5
  +11
  ~ Mlody elblazanin
  Środa, 20.11

  W Elblągu potrzebny jest manager , nowa twarz, nowi ludzie, nowe otoczenie i powiew świeżości! To sprawa pierwszej potrzeby! Dość kliki układów , starych praktyk , reliktów przeszłości !nawet byle jaka zmiana zawsze jest zmianą i czasem na lepsze

 6. 6
  +4
  ~ kwasonos na czerepaka
  Czwartek, 21.11

  Jaka jest wartość samorządności w naszym mieście , to widać na co dzień. Zarząd hula po mieście i buduje przyczółki na przyszłość dla siebie a nie miasta. Tragedią jest połączenie wybranego "przeciw" z niejakim czerepakiem. Jakie są przyczyny, podstawy takiego kumpelstwa? Bo merytoryczne żadne. Słupowanie , bankomatowanie podwładnych i twierdzenie, że to jest moralne , etyczne. W normalnym świecie tacy hochsztaplerzy odeszli by sami albo z woli wyborców, tym bardziej że na swoją obronę nie mają NIC z pracy dla miasta poza twierdzeniem "nie ma" i "jest ciężko". Potwierdzam - w historii miasta po 1945 nie było tak infantylnej i nie wiedzącej jaka jest ich rola, ekipy władzy samorządowej. Żaden rzecznik ani dodatkowy kodeks niczego nie zmieni - czerepak nie używa argumentów, bo ich nie ma.

 7. 7
  +1
  ~ Jjj
  Czwartek, 21.11

  Nie, nie są potrzebni.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.