Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ emeryt
  Piątek, 18.10

  Ja znam Krynicę Morską od roku 1946 Droga do Krynicy Morskiej była wykonana z beli drewnianych , a dziś jest asfaltowa , domy były kryte gontami i słomą za budynkami stały wychodki , a obecnie Krynica Morska ma piękne zabudowania i kanalizację sanitarną .Uważam .że to też coś mówi o nowoczesności ,i tak będzie jak przekop będzie czynny , powiedzą nie mieliśmy rację . teraz mamy prawdziwą miejscowość turystyczną .

 2. 2
  +10
  ~ Łopato-operator
  Piątek, 18.10

  Będziem kopać, trza kopary ręczne wziąść.

 3. 3
  +20
  ~ Zauważmy
  Piątek, 18.10

  Teren przekopu jest ogrodzony, postawic ochrone a tę bandę nierobow co protestuje karać za wtargniecie na teren prywatny . Jest tyle przepisów i kar że wystarczyło by by uziemnic tych pseudo ekologów.

 4. 4
  +14
  ~ Firma
  Piątek, 18.10

  Teren przekazano to firma powinna to pilnować by takie bydło nie wchodziło. Karać karać, może to ich nauczy spokoju.

 5. 5
  +15
  ~ Oglądaliśmy
  Piątek, 18.10

  Ten bełkot ci protestujący zostawcie swoim bliskim cepy. Podskakujecie a doigracie się tego wam życzymy. Pseudo debilni ludzie z kurzym mozgiem. Przekop.i tak powstanie

 6. 6
  +14
  ~ Tfu
  Piątek, 18.10

  Gowniarze

 7. 7
  +22
  ~ Do_pomorskiego
  Piątek, 18.10

  Gdzie są ekolodzy, gdy co roku na Mierzeje wjeżdżają tabuny samochodów kopcących spalinami i śmiecący, hałasujący do samego rana turyści? Gdzie byli ekolodzy, gdy Krynica całe lata wylewała ścieki komunalne do Zalewu, żeby "utrudnić" życie kąpieliskom od strony Suchacza, Kadyn czy Fromborka?

 8. 8
  0
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Piątek, 18.10

  TYM KTÓRZY PROTESTUJĄ PRZECIWKO PRZEKOPOWI MIERZEI NALEŻY DAĆ BILET W JEDNĄ STRONĘ DO RUSKICH - KACAPÓW .BO RUSCY TEŻ NIE CHCĄ PRZEKOPU ,CHCĄ CAŁE ŻYCIE MIEĆ KONTROLĘ NAD NASZYM KRAJEM - POLSKĄ.PRZEKOP BĘDZIE WYKONANY A TE DZIECI NIECH WYBIERAJĄ ;1.PODRÓŻ DO RUSKICH ,2.POWRÓT DO DOMU SAMOCHODAMI SWOICH BOGATYCH RODZICÓW (KTÓRE WIDAĆ NA ZDJĘCIACH ,,EKOLODZY,,),3.NIEZWŁOCZNIE ROZPOCZĄĆ TERAPIĘ W PORADNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO !

 9. 9
  +13
  ~ stefan
  Piątek, 18.10

  niech idą na wschód, może dotrą do krain gdzie chroni się naturę /nie mylić z denaturą/

 10. 10
  --17
  ~ Vita
  Piątek, 18.10

  To jest chybiona i zbyteczna inwestycja, dewastacja środowiska naturalnego, mrzonka, bzdura, jest ostatni moment żeby się z tego wycofać. Nastąpi degradacja środowiska jak kiedyś w Żarnowcu przy budowie elektrowni jądrowej. Pisior was oczadził i ogłupił i wydaje się wam, że ten kanał przyniesie jakiekolwiek korzyści. Przyroda się za to odpłaci, pamiętajcie, że podnosi się poziom mórz, prawda jest taka przekopowcy, że rozum wam odebrało, jeszcze wy i wasze dzieci będziecie płakać i uciekać z zalanych na zawsze Żuław.TO JEST BZDURA I BARBARZYNSTWO ten przekop. Szkoda, że ekolodzy i krynicznie trochę się spóźnili z tymi protestami, liczę na bajońskie kary ze strony KE za te haniebne działania.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.