Niedziela, 25.07.2021, Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --18
  ~ Narmeln
  Sobota, 19.10

  Spier.alać z tym przekopem !

 2. 2
  --15
  ~ anonim
  Sobota, 19.10

  A ja się cieszę jak Elbląg bedzie zalewany powodziami i cofkami bo ta degradacja środowiska przez PiS będzie ich przekleństwem wraz z mieszkańcami głosującymi na PiS.Utoniemy wszyscy...jak dzis cala Polska tonie w absurdach i ciemnocie intelektualnej partii rządzącej.

 3. 3
  +12
  ~ Zdjęcia
  Sobota, 19.10

  Czysta wiocha,prostactwo a film nawet wyslowic się nie potrafią . Krzyczcie, protestujcie i tak przekop będzie a was ukarza mandatami. Macie kasy za duzo to stracicie cwoki .

 4. 4
  --16
  ~ PrzekopNie!
  Sobota, 19.10

  Podczas sztormu mam nadzieję że zalany zostanie ten przekop a niestety krynica morska stanie się wyspą ,mają rację że mówią Przekopowi Nie, bo konsekwencje dla środowiska będą ogromne, ale niestety bedzie już za późno!

 5. 5
  --12
  ~ Aralski kraj
  Sobota, 19.10

  Realizacja przekopu to największa porażka gospodarcza Polski. Ten proces niczemu nie służy, a wszelkie argumenty za nim są hasłami propagandowymi w stylu epoki gierkowskiej : "jesteśmy dziesiątą potęgą gospodarczą na świecie". W efekcie zostaną "wyrzucone w błoto" miliardy złotych, które racjonalnie możnaby wykorzystać na inne zadania jak chociażby na opiekę zdrowotną. Szkoda, że tego nie widzą normalni ludzie wciąż ekscytujący się tym przekopem, bo właśnie to zachowanie jest największą słabością naszego narodu. I tu nie chodzi o zachowanie ekologów, bo chociaż ta inwestycja zagraża środowisku, to jednak większym problemem są konsekwencje gospodarcze potęgujące niewyobrażalne straty finansowe.

 6. 6
  +7
  ~ Mayk
  Sobota, 19.10

  Długie gumy i po proteście .

 7. 7
  +12
  ~ Mietek
  Sobota, 19.10

  Przez tych ekologów w średniowieczu byśmy byli tak jak drzewa przy drodze ani jednego nie powinno być bo to zagrożenie .W Szwecji ani jedno nie rośnie w pasie komunikacyjnym i energetycznym.

 8. 8
  +10
  ~ Wicie
  Sobota, 19.10

  Ci co tu komentują ,pisza przeciw przekopowi i protestują to niech nas pocaluja w d. Przekop i tak bedzie.

 9. 9
  --9
  ~ BODZIO
  Sobota, 19.10

  Przekop dla wypasionych jachtów Bogatych Polaków,Niemców,Rosjan za kasę wszystkich też tych Biednych.200 lat może się spłaci.????

 10. 10
  +3
  ~ Mayk
  Sobota, 19.10

  Do anonim ty jesteś sam przekleństwem od urodzenia .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.