Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Beton .
  Poniedziałek, 14.10

  Protas , który o Elblągu przypomniał sobie tuż przed wyborami , Gelert , która kompletnie nic konkretnego nie powiedziała w czasie kampanii . A Wcisła znów będzie opowiadał niesamowite historie z kapelusza . Bez zmian , bez nowego otwarcia w PO .

 2. 2
  +7
  ~ Koalicja Bezpartyjni
  Poniedziałek, 14.10

  Wzruszający wynik "Penkalski Wojciech Adam - 1 666"-byli palikotowcy?

 3. 3
  +9
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 14.10

  Szanowne grono radny miasta Elbląg zacznijcie pracować dla dobra miasta , a nie pchacie się do Parlamentu. Pora do pracy. Przestańcie bić pianę i zacznijcie w końcu pracować.

 4. 4
  +9
  ~ cóż_za_wynik
  Poniedziałek, 14.10

  Cóż za piękny wyniki Łukasza Piśkiewicza - 862 głosy. Zamiast znowu zajmować się Polityką pora wziąźć się za pracę.

 5. 5
  +2
  ~ BoTuLiNa
  Poniedziałek, 14.10

  Co u komentować jak po pobieżnej analizie wybrańców widać, że gwardia szkodników złotoustych jest niezmienna. Cichy spirytus mowens wierny, wolf ram pamięć wybiórcza, jeziornik mędziarz gawędziarz, gorący źródlarek termalek, klapka chinka mafinka, wala fioletowa mazurska ( nowina z olsztyna ), koniczynka grzybek niejadalny zapędzony, i szereg zamyka motorówka Jurek szlak znaczący w izbie. Poracha na kolejne cztery lata. Ale może klapka chinka mafinka znając los okrutny zgotowany żelusiowi styliście trzaskającemu odda mu swoje miejsce na tej zacnej liście. Za co Nobla dostanie od Grzesia trzęsacza cmentarnego. Mappety

 6. 6
  +2
  ~ Roman
  Poniedziałek, 14.10

  Ale Koliński przywalił wynik - 500 głosów!!!! Pisz dalej swoje dyrdymały !!!

 7. 7
  +11
  ~ ursus
  Poniedziałek, 14.10

  nie wiedzialem ze w elblagu jest tylu idiotow ktorzy swiadomie glosuja na nierobow typu gelert,protas,krasulski,wcisla. Ci ludzie nie zrobili dla nas nic. W parlamencie nie znacza nic. A taki wcisla czy protas to sa wrecz szkodnikami dla elblaga i wichrzycielami. niemozliwe ze ktos swiadomie na nich oddal glos bo to by bylo jak zalozenie sobie petli na szyje.

 8. 8
  +2
  ~ obatel
  Poniedziałek, 14.10

  Czy tych zwolenników PIS-u Pan Bóg całkiem opuścił . Rozumiem , uwierzyli- wiara czyni cuda, ale wybrać "strażnika łupieżu" na następną kadencję to straszne. On nawet do tego się już nie nadaje, bo chyba słabo widzi , głos dał dwa czy trzy razy bo coś mu kazali przeczytać , ale z tym też ma kłopoty ( nie nauczył się). Poczytajcie na stronach Sejmu ile razy zabrał głos i w jakich sprawach. 19 tys. z hakiem zupełnie pozbawione rozumu! Gratuluje!

 9. 9
  +10
  ~ tywieszkto
  Poniedziałek, 14.10

  kurcze ursus/vel turban/ pierwszy i zapewne ostatni raz zgadzam się z tobą.Krasulski to zdecydowany lider "aktywnych"posłów i nie wiem jakim cudem otrzymał ponad 19000 głosów/koledzy z klubu wielbicieli łupieżu?/

 10. 10
  0
  ~ Obserwatorka
  Poniedziałek, 14.10

  Wynik Więcławskiej i Czerepaka porażający-dostaliście votum nieufności więc proszę spuścić z tonu i brać się za pracę z pokorą wobec mieszkańców, waszych pracodawców.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.