Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ odbiorca ciepła
  Poniedziałek, 09.09

  Co by tu jeszcze wymyślić- wodór odór co jeszcze, żeby się tylko pokazać i to 33 dni przed wyborami, a tym samym zasiadaniu w Sejmie. To chyba za krótki czas ,żeby mieć moc sprawczą .Panowie ciepło w Elblągu ma być obniżone o 20%, tak zapowiedział obok stojący pan Wróblewski. Jeżeli panowie już tu jesteście a temat ciepła to najpilniejsza sprawa, to proszę ruszyć ten temat przez te 33 dni może coś z tego będzie, a nie wodór.Odbiorcy ciepła będą bardzo wdzięczni, wcześniej tą sprawą zajmował się Vice pan Nowak, ale teraz jakoś się wyciszył, to taki kierunek do zapoznania się o najpilniejszej sprawie do załatwienia dla odbiorców ciepła.

 2. 2
  +12
  pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 09.09

  Im bliżej wyborów , tym większy KABARET ?? Wstyd , że przedstawiciel wszystkich mieszczan bierze w tym udział . A taki zawsze bezpartyjny podczas wyborów samorządowych , tylko po co zakłamywać rzeczywistość ???

 3. 3
  +11
  ~ Opus
  Poniedziałek, 09.09

  Cieslinski to najwiekszy smieciarz. Po ostatnich wyborach plakaty z jego facjata najdluzej walaly sie po mieście. Na dodatek to nierob i karierowicz podobnie jak ten wcisla ktory zostal odwolany w referendum przez 24 tys elblazan a aby dostac sie do senatu uzyskal niespelna 3 tys glosow od lemingow. To jest wlasnie przyklad zle napisanej konstytucji ktora trzeba zmienic

 4. 4
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 09.09

  Czy Nadtowarzysz Koliński używając określenia "paszkwilant" ma na myśli moją skromną osobę czy też jakiegoś innego nie mniej znanego Lewandowskiego ? Byłbym wdzięczny za odpowiedz bo w chwili obecnej do dnia wyjaśnienia tej sprawy komitet wyborczy lewicy jest wyłączony z publikowania materiałów wyborczych na stronach "Elblog.pl" w związku z uzasadnionym podejrzeniem znieważenie mojej osoby przez osobę z Bożej niełaski kandydata na posła z ramienia tej formacji. Jutro sprawa trafi do Pana Ryszarda Klima.

 5. 5
  +3
  ~ Karol Marks Superstar
  Wtorek, 10.09

  Drżyjcie narody! xD

 6. 6
  +4
  ~ To ich styl
  Wtorek, 10.09

  „Dwa razy obiecać to jak raz dotrzymać” – mówił podczas kolacji Radosław Sikorski, na co Rostowski odpowiedział mu w podobnym tonie: „Obietnice polityczne wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą”, po czym obaj wybuchnęli śmiechem. Ładne gajerki, zegarki i szukają naiwnych.

 7. 7
  +2
  ~ Image
  Wtorek, 10.09

  Widać styl Rafałka Czaskowskiego w PO obowiązuje. Szukanie frajerów co dadzą sie złapać na ładny image i puste, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością obietnice, nie zabraknie.

 8. 8
  +6
  ~ do odbiorca ciepła
  Wtorek, 10.09

  o czym mówisz . Jaka obniżka ciepła ? Od 1 08 masz podwyżkę

 9. 9
  +7
  ~ kozioł wam obieca
  Wtorek, 10.09

  Odwiedzili EPT? Przecież czerepak gwałtownie wybierał w konkursie jedyną kandydatkę , która uzyskała dużą ilość punktów" i jako jedyna spełniała wymogi formalne mimo że była jedyną kandydatką, tylko dlatego że poprzednik doprowadził do kompletnej ruiny to EPT. Podobnie jak w muzeum. A nie należało odwiedzić miejsca bardzo wodorowe - basen adolfa, Chrobrego, Dolinkę, Rubno... . Skoro mamy taki potencjał wodorowy u kozła, to niech ta egzotyczna "podkomisja" zaproponuje nowe opracowanie za jakieś swtki tysięcy z kasy miejskiej na produkcją ciepła przy użyciu wodoru, jak twierdzi Lewandowski, za darmo. "Podkomisja" zjechała do wcisły, bo pewnie wcisnął im, że kozioł z czerepakiem już napędzają miasto tym gazem. Czego śmiesznego jeszcze są w stanie zrobić walczący o koryto.

 10. 10
  +4
  ~ Antypartyjna
  Wtorek, 10.09

  Wcisła, Cieśliński, Marzec - fotki pożegnalne, a WW - ostatnia kadencja .....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.