Sobota, 14.12.2019, Imieniny: Alfred, Izydor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (49)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Poniedziałek, 12.08

  LUDZIE NORMALNI CZY NIE ROZUMIECIE ZE PEDOFILIA I LGTB TO SRODOWISKA PATOLOGICZNE ZDEGENEROWANE KTÓRE DĄŻĄ DO TEGO BY GWAŁCIC NASZE MAŁE DZIECI CZY NORMALNY ZDROWY PSYCHICZNIE CZLOWIEK WYRAZI NA TO ZGODE ?NIE,NIE,NIE!!!

 2. 2
  +6
  ~ Gax
  Poniedziałek, 12.08

  Zamiast lgbt trzeba nazywać rzeczy po imieniu zboczency.

 3. 3
  --2
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 12.08

  Pierwszy krok przeciwko lgbt to zamknąć w ciemnych kazamatach wszystkich księży .

 4. 4
  +1
  ~ ursus
  Poniedziałek, 12.08

  Myślę że tych z lgbt trzeba6 bedzie zacząć leczyć. Zaczynaja coraz bardziej wchodzic brudnymi buciorami w nasze życie. Nigdy nie będą miec praw takich jak hetero. Gdyby tak sie stalo to świat by stanal na glowie. Potrzebny jest program leczenia tych ludzi.

 5. 5
  --2
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 12.08

  @ ursus - masz rację ale to o czym piszesz w szczególności dotyczy księży . Czy normalnym jest to że dorośli faceci przebierają się w strojne kiecki , chyba nie i z nimi jest coś nie tak

 6. 6
  0
  ~ Bartoszz
  Wtorek, 13.08

  Towarzyszu Koliński chcesz tolerować takie szczury? To toleruj, to twoja sprawa. Ja dbam o przyszłość moich dzieci i nie pozwolę, żeby takie czorty mówiły nam co można a co nie można. Nie wyskakuj mi tu z twoim bogiem bo jestem ateistą i odwróciłem się od kościoła. Mówisz o telerancjii to zacznij ciulu tolerować to, że ktoś ma inne zdanie. To właśnie nazywa się wolność słowa.

 7. 7
  --1
  Robert Koliński
  Wtorek, 13.08

  @Bartoszz - Powtórzę, ktoś kto określa inne osoby mianem "szczurów" jest tylko neonazistowskim, brunatnym śmieciem powtarzającym hitlerowską propagandę nienawiści względem Żydów, nagonkę na mniejszości oraz innych "podludzi" i jako taki zasługuje jedynie na wzgardę i ew. postawienie przed prokuratorem, bynajmniej nie na tolerowanie jego faszystowskiego bełkotu.

 8. 8
  0
  ~ senior
  Wtorek, 13.08

  Ktoś cwany wymyślił hasło " nienawiść przeciwko LBGT " i teraz każdy objaw sprzeciwu społecznego przeciwko nachalnej inwazji LBGT jest oceniany jako nienawiść. Mamy gdzieś LBGT dopóki pozostają we własnych kręgach ale kiedy zaczynają usiłować zmieniać naszą kulturę no tp niestety ale nie ma na to naszego społecznego przyzwolenia . LBGTowcy zostawcie sobie w domu wasze upodobania ale precz od naszych dzieci.

 9. 9
  0
  ~ seniorka
  Wtorek, 13.08

  @senior - Plebanowi i biskupowi to powiedz, durny dziadu bez pojęcia, przez proboszcza pieszczony.

 10. 10
  0
  ~ lira
  Wtorek, 13.08

  Tępa, zmanipulowana tłuszcza nie odróżnia nawet homoseksualizmu od pedofilii ale wrzeszczeć i pluć jadem potrafi wzorowo! Zero myślenia samodzielnego, zero refleksji, tylko krakanie jak stado głupich wron. Wam się wydaje, że macie własne zdanie? Dajecie się podjudzać i szczuć na innych, robicie dokładnie to, czego oczekuje władza, żałosne lemingi. Jak naród dzielny i dumny, tak bezdennie głupi!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.