Niedziela, 9.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (49)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --8
  ~ yataman
  Poniedziałek, 12.08

  precz z lgb t i innymi wykolejencami.

 2. 2
  +11
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 12.08

  Na tym murale brakuje płuenty , na końcu brakuje napisu ,, nie puszczaj dzieci do kościoła "

 3. 3
  --5
  ~ Nacjonalistka
  Poniedziałek, 12.08

  Stop LGBT , próbują nam wmówić swoje poglądy, nie szanując i profanując symbole święte oraz symbole patriotyczne . Nie dostaniecie równych praw , nie dostaniecie zgody na adopcje , nie w Polsce i Bogu dzięki !!

 4. 4
  --7
  ~ SPRAWIEDLIWY
  Poniedziałek, 12.08

  JAK KTOS CHCE MIEC CZŁONKA W ODBYCIE ZAMIAST GÓWNA TO NIECH MA ALE JA W ODBYCIE CHCE MIEC TYLKO GÓWNO NIE ZMUSZAJCIE INNYCH LUDZI DO TEGO ŻEBY NA STARE LATA WSZYSCY LUDZIE MIELI ODBYTY ROZERWANE I NIE TRZYMALI STOLCA !!!

 5. 5
  --3
  ~ Mowa_nienawisci
  Poniedziałek, 12.08

  O proszę. Towarzysz Koliński, jak zwykle oburzony atakami na pewną grupę społeczną. ciekawe tylko, gdzie był, gdy LGBT szydziło i szkalowało chociażby katolików na marszach profanując religijne symbole, a potem zgrywając idiotów zasłaniając gębę "wolnością słowa". Gdzie jest teraz ta wolność słowa? Jak zwykle podwójne standardy w obozie marksistów. Właśnie dlatego ludzie gardzą LGBT - za hipokryzję i podwójne standardy ich "wyznawców". Dlatego to zagrożenie trzeba zgnieść w zarodku póki nie jest za późno. Wszyscy wiemy, jak skończyły się harce nazistów Niemczech. Na początku tez byli tylko mniejszością, jak teraz LGBT.

 6. 6
  +10
  ~ Tomsik
  Poniedziałek, 12.08

  Nie rozumiem co ma wspólnego LGBT z pedofilią, rozumiem co ma wspólnego kościół, ale tego hasła nie kumam. Niestety pokolenie 500+ nie ma rozumu.

 7. 7
  +6
  Robert Koliński
  Poniedziałek, 12.08

  @Mowa_nienawiści - Adolf Hitler jest wzruszony mając z takich uczniów, nie bez powodu w końcu również gorliwie prześladował społeczność LGBT i urządzał im na przykład Noc Długich Noży. To kiedy towarzysze fundamentaliści wprowadzacie nowe Ustawy Norymberskie?

 8. 8
  +3
  ~ opus
  Poniedziałek, 12.08

  towarzyszu kolinski myslalem zes ty normalny bos przez wiele miesiecy krewowal sie na prawicowca, ale odkad twoj gruppenfuhrer adrian zandberg oficjalnie sprzedal sie POwcom ktorzy szerza te dewiactwa to i tobie sie w bani poprzeracalo i zmieniles front jak choragiewka na wietrze. a glosowalem na ciebie. glos stracony. wiecej tego bledu nie popelnie.

 9. 9
  --2
  Robert Koliński
  Poniedziałek, 12.08

  @opus - Na kogo? Na prawicowca?! Na Brodę Karola Marksa i Czerwoną Gwiazdę Zwiastowania, no nie można się było gorzej pomylić! Zaprawdę powiadam Wam, że prędzej się Macierewicz z Michnikiem ucałują na dubelt a Balcerowicz z Dmowskim trzy razy na ten widok chórem zapieją, niż mnie można by o prawicowe odchylenia posądzić! xd

 10. 10
  +5
  ~ Jabba
  Poniedziałek, 12.08

  Cimmm - te marsze w różnych miejscowościach są objazdowe bo są zwożeni autokarami i sie do tego przyznają - nie zaprzeczaj faktom. Prawa maja takie same jak każdy obywatel w kraju, a to że nie mogą mieć dzieci? to już biologia jest winna że ze związku jednopłciowego nie może być dzieci. A to że ciebie nie obraża to nie znaczy że innych też, obrażanie ludzi wierzących to jest w ramach "tolerancji"?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.