Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ lol
  Środa, 05.06

  @PG, bo to opłacone pisowskie trolle siedzą w necie i negatywnie wszystko komentują wszystko co związane z opozycją. Swojego czasu pis miał takich osób kilka tysięcy, zaczęło się na jechania na Bronka przed wyborami prezydenckimi w 2015. Za jeden komentarz dostają 2 zł, napisz takich komentarzy na rożnych serwisach multum i zarobek już masz.

 2. 2
  0
  ~ jasnowidz
  Sobota, 08.06

  Grzegorz Schetyna zapowiedział , że jak przegra jesienne wybory do parlamentu krajowego popełni samobójstwo , to mu tylko pozostało z polityki .

 3. 3
  +1
  ~ zico
  Poniedziałek, 10.06

  może ktoś by się w końcu wziął za to towarzystwo wzajemnej adoracji z po, folwark prywatny w MOSiR-ze, przyjmowanie ludzi po znajomości albo pijaków, którzy znikają po dwóch tygodniach, przewale na Torzewo kalbar, nawierzchnia nie nadaje się do niczego, nie jest równa, duże połacie jeden za drugim, tworzą zagrożenie dla jeżdżących po tym torze, kto to odebrał, a panowie z po się tym chwalą, raczej nie ma czym, prokuratura już dawno powinna zająć się tym obiektem, gdzie jest nisza do rozpuszczania śniegu, w wytycznych przetargu jest, w projekcie jest, odebrana jest, tylko w rzeczywistości jej nie ma, a to kwota rzędu 150 000 złociszy, nie wiem jak to nazwać, a kwiatków tam jest więcej, może ktoś się tym w końcu zainteresuje, przecież to z pieniędzy elblążan :0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.